Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robaki w kaszy z Carrefoura

Utworzony przez alek, 22 sierpnia 2008 r. o 22:43 Powrót do artykułu
byłem tam wczoraj. Ten sklep chyba nie ma klimatyzacji. Czekolady wręcz spływają z półek. Tylu ludzi się natnie gdy zrobi sie chłodniej na źle przechowywany towar. Nie jestem pewien, ale art spoz nalezy przechowywać w temp do 18stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie dziwie w hipermarketach jest tanio bo m.in oszczędzają na pracownikach i przestrzeganiu norm sanitarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te doniesienia są już nudne. Niech sanepid robi swoje ale po co o tym pisać. Pewna babka przywozi codziennie na targ śliwki. Z mięskiem. I co ? Ciekawe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA,ZE TYLKO JEDEN CARREFOUR ZOSTAL SPRAWDZONY . WIEM ZE W śWIDNIKU W KASZY JECZMIENNEJ JEST TO SAMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kontekście tych informacji można zadać pytanie a gdzie jest Państwowa Inspekcja Handlowa. Dlaczego duże obiekty handlowe nie sa przedmiotem permanentnego zainteresowania Inspekcji. Od długiego już czasu wiadomo, że w tych sklepach totalnie oszukuje się konsumentów, że to tu nagminną sprawą jest odświeżanie wędlin, zmiana etykiet z terminami przydatności, oszukaństwo w ptomocjach itd. Może Wojewoda powinien zainteresować sie sprawą i uruchomić swoje służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...