Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka mentalność. Wchodzisz do kogoś to chyba możesz przynajmniej zapytać czy możesz. W sklepie jak w każdym innym miejscu nie wszystko można fotografować. Naprawdę czy to takie trudne do zrozumienia
 Czy CSK to tak jak sklep obiekt prywatny czy jednak wybudowany za publiczne pieniądze? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogóle za temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pozwoleniami to jest też tak, że jakby na takiej niekomerycjnej sesji w CSK znalazł się w tle ktoś kto nie chciał być na opublikowanym zdjęciu to nie będzie on "skarżył" fotografa tylko dyrekcję obiektu, w którym wykonano zdjęcia, jakby się okazało jeszcze, że takiego pozwolenia nie było to już jakaś upierdliwa osoba mogłaby się nawet sądzić z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury z tym argumentem, że jak obiekt wybudowany za publiczne pieniądze to ma być za darmo. Koncerty czy kabarety organizowane w tym budynku też miałby być gratis. Boże co za bolszewia na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robił zdjecia na własny użytek do wrzucenia na fb. Ciekawa interpretacja własnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być misiem o bardzo małym rozumku by coś takiego wymyślić. Zdjecia można robic w Muzeum Narodowym, Muzeum Zamek Królewski, a w CSK nie. Przecież, na codzień, te Centrum, poza robiącymi pamiątkowe zdjecia niewielu odwiedza, a dzięki tym zdjeciom Centrum jest promowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaz jest jasny. Tam się nie chadza, nawet w celach osobistych . Takich kultur to ja nie chcę spotykać.
 I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty wprowadzonoza władzy koalicji PO-PSL więc o co ta afera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury z tym  argumentem, że jak obiekt wybudowany za publiczne pieniądze to ma być za darmo. Koncerty  czy kabarety organizowane w tym budynku też miałby być gratis. Boże co za bolszewia na tym forum
 A skąd w ogóle założenie, że jeśli ktoś twierdzi, że zdjęcia można pstrykać za darmo to wstęp na koncerty i inne wydarzenia powinny być gratis? To przecież występy prywatnych osób, które płacą za wynajęcie CSK a Ty im za ich pracę. Ale samo wejście do obiektu i robienie zdjęć nawet w celach prywatnych za opłatą?Rozumiem jeszcze, że jeśli jest to duża sesja zdjęciowa z rozkładaniem sprzętu to przydałoby się pozwolenie na piśmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto Ci broni robić zdjęcia. Rób sobie do woli i nie dodawaj do tego żadnej ideologii. Faceta złapali z gaciami na kostkach i teraz broniąc się odwraca kota ogonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak autor zdjęcia coś przeskrobał czym podpadł ochronie. W październiku robiliśmy sobie sesję ślubną w tym budynku w różnych miejscach i nikt się nas o nic nie czepiał ani nie wymagał zgód czy opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego jakim sprzętem ktoś robi zdjęcia? Czy jak aparat jest duży i czarny i ma długi obiektyw to już trzeba mieć zezwolenie? A jak małym aparatem już nie? Czy nie lepiej napisać że jest opłata w kasie przy wejsciu za.zdjęcia ślubne do każdej pary wysłać ochroniarza ze stoperem który będzie sprawdzał czas i zrobić zakaz stosowania lamp, statywow, blend i długich obiektywów. Walnąć cenę 300+vat za 45 min parking 10 zl za godzinę i po sprawie. Para młoda chce fotki w tym pisowskim burdelu to niech płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę z tego forum bo tu chyba sami mało rozgarnięci siedzą. W tekście jest wyraźnie napisane, że facio rozkładał profesjonalny sprzęt a nie wyciągnął komórkę by robić focie. Na sesje fotograficzne w każdym obiekcie publicznym trzeba mieć co najmniej zgodę i zapłacić. Po drugie to nie pisiory wprowadziły w CSK tę zasadę tylko platfusy - zresztą słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się wstydził tam wchodzić, a co dopiero robić zdjęcia. Wiadomo o jaką kulturę tam chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obiekt publiczny czyli za naszą, podatników kasę czy prywatny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam wszystkie lubelskie media do tego, aby pobierały opłaty za informacje publikowane o wydarzeniach w budynku i otoczeniu CSK Lublin. Być może ktoś pójdzie po rozum do mózgu. Nie pisać o CSK, nie promować tam wydarzeń, jak chcą się lansować, brać za to pieniądze. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epic fail. Na YouTube są filmy ludzi z całego świata, co tam zabłądzili i są ZACHWYCENI. Najlepsza forma promocji Lublina i województwa i to ZA DARMOSZKĘ. Słowa"zabłądzili" używam celowo, ponieważ nikt, dosłownie NIKT nie dba żeby z marketingiem tego świetnego miejsca dotrzeć do turystów. Osobę, która wymyśliła zakazy / opłaty / utrudnienia wręczyłbym jutro dyscyplinarkę albo bilet do putinowskiej Moskwy, żeby żyła zgodnie ze swoim postrzeganiem świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
phi, ja tam się bez majtek fotkowałam i nikt się mnie nie czepił, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak zrobię fotki i zamieszczę na fb to csk mi za to zapłaci czy ja im mam zapłacić za to że ich reklamuje. Chyba jednak ja im przyznaje jest to jak ze stadnina koni w janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moi znajomi robiliśmy sobie wiele zdjęć i nie tylko z neonami. Jakoś nikt nas nie wypraszał. Ściemniał i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...