Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A NACZELNI "ŚWIĘCI" DECYDENCI WSI=LUBLIN PADNĄ KRZYŻEM NA PLACU ŁOKIETKA,CHA,CHA!??!!OJ JP II CIEKAWE JAK REAGUJESZ NA TO,ŻE DURNI POLACY NIC NIE NAUCZYLI SIĘ Z TEGO CO MÓWIŁEŚ, A Z CIEBIE ZROBILI SOBIE OSOBISTEGO BOŻKA???NA PEWNO SIĘ WK....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem! Jeszcze tylko brakuje żeby z tej okazji uchwalili ustawę która zatrzyma CZAS i jeszcze nałoży karę na wypadek gdyby czas ośmielił się nie zastosować do tego przepisu XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumien, że mówiąc "durni Polacy masz na myśli również siebie, czy sie mylę? czyatająć twoją wypowiedź (z lekkim uśmiechem na ustach)pomyślałam, że warto byłoby polecić Ci literaturę Jana Pawła II np. "Wypłun na głębie- JP II do młodych (uwielbiam do niej wracać), jak również encykliki czy szerokodostepne zapisy nagrań nieziemskich kazań Papieża. Pozdrawiam - durna Polka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zostanę wyklęty przez wiernych gdy nie zatrzymam zegarka ? Nie jest to dla mnie powód aby grzebać w jego mechanizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasandra napisał:
Rozumien, że mówiąc "durni Polacy masz na myśli również siebie, czy sie mylę? czyatająć twoją wypowiedź (z lekkim uśmiechem na ustach)pomyślałam, że warto byłoby polecić Ci literaturę Jana Pawła II np. "Wypłun na głębie- JP II do młodych (uwielbiam do niej wracać), jak również encykliki czy szerokodostepne zapisy nagrań nieziemskich kazań Papieża. Pozdrawiam - durna Polka.
Podziwiam cię. Trzba mieć zdrowie aby to to czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji 6 rocznicy śmierci 2137 dzieci w wieku 6lat zostanie zmolestowanych przez księży katolickich.A obecny Papież ukręci sprawie łeb....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko nie zmartchywstał, bo znowu się zacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje*ani jestescie. Niech zstapi Duch Twoj i odnowi oblicze Ziemi. (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...