Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za takie traktowanie o jakim tu czytam, jak nic babce nalezy sie "sliski kocyk".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byc tak niebedzie zrobcie cos z dyrektorką bo naprawde jej cos juz na mozg sie robi lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi kochani drodzy rodzice, na szczęście jest jeszcze wotum "zaufania " które mamy wystawić dla P. dyrektor na radzie pedagogicznej. Tylko czy starczy odwagi ? Mamy tak mądre dzieci i cudownych nauczycieli, że warto o to walczyć ... Przecież nie chodzi tutaj o żadne afery tylko o dobro dzieci. Proszę pamiętać że to przede wszystkim dzięki naszym dzieciakom i ciężkiej pracy cudnych nauczycieli mamy takie dobre wyniki na testach sprawdzających. To przede wszystkim jest wizytówką tej szkoły. Niech się Pani zrehabilituje i udowodni Pani ,że stać ją na to żeby mogła tu jeszcze panować atmosfera rodzinna. Nie szkoda Pani tych lat pracy ? Pani dyrektor, była Pani taką fajną babeczką, co się stało? Zapomniała Pani że z niewolnika nie ma robotnika ? Nie tędy droga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w swojej sytuacji mogę powiedzieć tyle. Chodziłem do tej szkoły i wiem jak tam jest. Po prostu. Pani szanowna dyrektor zawsze powie jaką ocenę ma mieć uczeń i tak ma być. Nauczyciel nie ma wpływu na to co powie "siła wyższa" i wstawia ocenę niedostateczną, proste i logiczne. Zawsze na technice zamiast 45 minut siedzieliśmy nawet do 80 minut, lekcje oczywiście prowadziła pani dyrektor i miała swoje wytłumaczenie że dzwonek jest dla nauczyciela a nie dla ucznia. Nie polecałbym nikomu tej szkoły. Nawet jeśli ktoś chce od niej odejść to wtedy od pani Daniewskiej Grażyny dostanie opinie najgorszą, żeby się nie dostać do szkoły jakiej by chciał. Jednym zdaniem. Nie polecam tej szkoły nikomu, i proszę rodziców o wybranie jak najlepszej szkoły dla swojego dziecka. Czasem dziecko samo chciało by sobie wybrać szkołę, wtedy proszę pozwólmy sobie dowiedzieć się coś więcej od tej szkoły o której mówi nam dziecko. Wspomnę też że była sytuacja w szkole kiedy przez dyrektor były użyte słowa wobec uczniów obraźliwe. np. matoły; deb***e. Pozdrawiam nauczycieli którzy muszą znosić panią dyrektor oraz rodziców którzy są również zdenerwowani tym co zrobiła Grażyna Daniewska z zachowaniami uczniów. Po prostu moje stwierdzenie jest takie: Dyrektor Daniewska chce tego aby uczniowie nie odeszli od jej szkoły i dalej byli przykro traktowani jak do tej pory. Szkoła musi mieć również odpowiednią ilość uczniów -żeby szkoły nie zamknięto, więc to też przyczynia się do "pozostawienia przymusowego w szkole" uczniów. ZESPOŁOWI SZKÓŁ NR.8 MÓWIMY NIEE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę również wspomnieć o zatrudnionych w szkole osobach sprzątających bardzo potrzebnych, bo bez nich szkoła by była zapuszczona brudem, smrodem i innymi robactwami. Dlaczego Dyrektorka nie chce przydzielić im urlopu chociaż im się należy? Jeśli by wzięły urlop to by zostały zwolnione. Ale dlaczego? Niech pani Grażyna Daniewska to wyjaśni. Zależy to od humoru Dyrektor? Jeśli taka osoba ma jedyne źródło utrzymania z tej pracy to została by pozbawiona takiej wypłaty? Jeśli by zachorowała i była by na urlopie zdrowotnym co by wtedy się stało? Pozostawię to pytanie tylko pani Daniewskiej Grażynie. TRZEBA W SZKOLE TRAKTOWAĆ KAŻDĄ OSOBĘ W NIEJ PRACUJĄCĄ RÓWNO, TAK ABY BYŁA TAM RODZINNA ATMOSFERA!!! PAMIĘTAJMY! SPRZĄTACZKA TO TEŻ OSOBA CIĘŻKO PRACUJĄCA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczen gim .nr 25 napisał:
chodze wlasnie do gimnazjum w zemborzycach ,dyrektorka ma niezly tupet ale czasami jest spoko ,niestety nic jej nie mozna zorbic no bo ma znajomosci w kuratorium i wyzej a np jej maż Lechu jest radnym
WSzystko wiadomo też się tu w szkole uczyłem. Wiem jak to jest. Lewe interesy i przekupstwo. Ale Leszek i tak dawno powinien wylecieć z rady miasta bo mówi nieprawdę, co to nie on a on tak naprawdę gów*o robi dla Zemborzyc. dziurawa droga jest jak była, a chciałbym asfalt co najmniej jak na krochmalnej, jak niby zrobili to z jego inicjatywy. KŁAMSTWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam do tej szkoły . I doskonale wiem jaka panuje tam atmosfera . Dyrekcja jest niemiła ,czasem wręcz wulgarna w stosunku do uczniów ,nauczyciele nawet nie zaczynają tematu Pani Dyrektor ,ponieważ się boją narażać. Jednak miałam doczynienia z nauczycielami którzy otwarcie mówili mi "zmień szkołę,póki możesz" . Wiem ,że są poniżani . Bo jak można wytłumaczyć fakt ,że nauczyciele płaczą po wyjściu z gabinetu DYREKCJI? Niektórzy nawet biorą leki na nerwicę i tym podobne choroby . Co do tematu uczniów , Pani Dyrektor potrafi być wręcz chamska , i nie dotyka to tylko uczniów z ubogich rodzin ,wierzcie mi ,że i ci zamożniejsi ,z dobrymi ocenami potrafią być przez nią traktowani jak "śmieci". Ma taki tupet,że potrafi powiedzieć komuś ,że śmierci , się nie myje . W tej szkole , nic nie można powiedzieć bo ściany mają oczy i uszy ,i tylko donoszą do tej Pani albo Ona sama podsługuje. Co do sposobu nauki w tej szkole , moim zdaniem poziom jest bardzo dobry. Nauczyciele to naprawdę bardzo mili ludzie ,wyrozumiali ,którzy zawsze mają czas dla uczniów. Szkoła jest nowoczesna ,czysta,zadbana . P.Daniewska reaguje na złe zachowania uczniów ,lecz sama nie okazuje szacunku innym. Piszcie opinie i pomóżcie swoim dzieciom i pracownikom tej szkoły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Szkoła równych szans- to idea wygłaszana przez nasza dyrektorke. Ciekawe dla kogo równych! Wystarczy nazwisko, ubranie lub wyglad który nie pasuje Daniewskiej a dziecko jest na straconej pozycji. Wszyscy to wiedza ale cóż... Drżą nauczyciele (albo uciekają),rodzice milczą bo wiadomo ze odbije sie na dziecku...A ona wciąz panuje! Panie Leszku podobno zalezy panu na mieszkańcach Zemborzyc i na tej szkole to zabierz pan żone i ratuj biedne dzieci!
Nawet najgłubszy radny w Lublinie nie chciał by mieć w domu takiego potwora. Tak to ma pięć dni spokoju jak sobie pójdzie pojeździć po obcych. W niedzielę złoży rączki do komuni. W poniedziałek powtórka z rozrywki poszkolim rodziców, nauczycieli i uczniów. Tydzień z życia Daniewskiej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz oceniając dyrektorka w takiej sytuacji powinna być już zawieszona w prawach procownika ale kuratorium lubelskie na coś czeka. Jeżeli na dyrektora pada choć cień podejżenia o takie manipulacje a w dodatku sprawa jest w prokuraturze to wyjścia są tylko takie- odejście z honorem ,zawieszenie w prawach pracowniczych lub dymisja. Myśle że nic z tych rzeczy w tej szkole nie nastąpi.A o radnym nic nie mówcie bo sami wbieraliście a agitacja poprzez esemesy czy w kościele to taki standard przymiejskich wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilka miesięcy usiłowałam być w tej szkole sekretarką. Usiłowałam, bo właściwie nie było dnia, w którym nie usłyszałabym, jak jestem beznadziejna i niczego nie potrafię. ZZa drzwi gabinetu p. Daniewskiej wielokrotnie dobiegały mnie fragmenty rozmów, jakie przeprowadzała z rodzicami lub nauczycielami. Jeśli ktoś mówi, że nie widział nauczycieli wychodzących stamtąd z płaczem, to zwyczajnie kłamie. Ja widziałam i to nie raz. Komentarze na temat rodziców, na jakie p. dyrektor pozwalała sobie po ich wyjściu z jej gabinetu prezentowały poziom najniższy z możliwych. Ludzie są dla niej nikim, traktuje ich jak śmieci. Zasługi dla szkoły? Owszem, ale to nie dla dzieci, tylko dla własnych korzyści finansowych i rozgłosu. Kilku miesięcy spędzonych tam niegdy nie zapomnę. I cieszę się, że coś w tej sprawie zaczyna się dziać, bo tylko ja wiem, ile przez tę panią przepłakałam nocy i ile połykałam tabletek uspokajających przed wyjściem do pracy. Zawsze jednak wierzyłam, że nie ma winy bez kary. I oby ta wreszcie nadeszła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tam pracowałam. Po roku pracy w ostatnim tygodniu sierpnia dowiedziałam się, że od września już godzin dla mnie nie ma. Nie miałam najmniejszych szans, żeby znaleźć je gdzie indziej. Rok spędzony wtej szkole koszmarny. Nieustanna rotacja nauczycieli (jednego roku nawet kilkanaście osó,Rady Pedagogiczne do 20 - tej, zapowiadane dzień wcześniej późnym wieczorem. A to ,że ludzie mają poza szkołą prywatne życie absolutnie dyry nie interesowało. I na mój gust ta pani ma poważny problem zdrowotny - zmienne nastroje, agresja, zapominanie się. Najwyższa pora na zmiany.Szkoła byłaby świetna, ale z innym dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igrek napisał:
NA BIALORUSI!!!! Jak nie wiesz mąz Daniewskiej to radny miejski LESZEK DANIEWSKI,doktorat zrobil w Moskwie czy w MInsku na białorusi.i wasy ma jak Lukaszenka........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta farsa myslę że się kończy, przyklejony do ŻUKA mąż I całe kuratorium Daniewskiej . Niech nie ważą się śledzić IP kompów mając informatyka rodzinnego bo są programy które pokazują kto grzebał przy forum. Nareszcie znalazł się ktoś odważny i tylko solidarność rodziców może z tym skończyć , szczególnie że dużo jest nas napływowych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłoście to do tvn-u lub plsatu niech zrobią prowokację , nagrywajcie rozmowy , na czymś na pewno się przejedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]Proszę nie straszyć na forum użytkowników chcących się wypowiedzieć !!! Z adresem IP to jest tak, że mumer IP przypisany do komputera nic nie mówi o użytkowniku sieci - to tak jakbyśmy stali w korku za samochodem o jakiejś tam rejestracji - czy wiemy kto kieruje tym samochodem ? - NIE - znamy po prostu jego numer.. Identycznie jest w sieci, cóż z tego, że ktoś pozna mój numer np 72.186.0.20 ?!! dopiero w przypadku popełnienia w sieci przestępstwa np oszukańcza aukcja Allegro taki numer IP moiże być ujawniony na wniosek organów ścigania. Tak więc ODWAGI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuratorzy będą ponoć rozmawiać min z rodzicami, ciekawe kto tych rodziców wytypuje? Pani dyrektor wskaże troje zaufanych z rady rodziców. Nauczycieli na bank wybierze ona i ja nawet wiem kto to będzie:) No bo przecież nie będą pytać pierwszych z brzegu. Przyjedzie wizytacja i na stół wjadą ciasteczka, winogron podzielony na gronka, mandarynki i kawka z wypasionego ekspresu do kawy (woda z cytryną jest elementem stałym), a potem zaprosi na stołówkę na obiad, będzie miło i sympatycznie. Nie pierwszyzna to przecież!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk napisał:
Daniewska a czy jej maz lub brat meza nie jest radnym lublina a ich rodzina nie pracuje w struktórach miasta i budzetowce!!!!!!!!!!gowno jej i im zrobicie ustawiaja rodziny na calego to układy polityczne!!!!!!!!!!no chyba ze zbieg okolicznosci w co watpie w dzisiejszych czasach!!!!!!! tak jak wybieramy tak i mamy potrzebni tylko do wyborów obywatele sa a puzniej kopa w d*** bo rodzine ustawic musze!!!!!!!!!!w grecji strajk ludzi a mowia ze 2 razy wiecej benzyny moga kupic za wypłate niz w polsce przecietne wynagrodzenie!!!!!!!!!!!doprowadza do buntu równiez i polaków tylko kiedy??????!!!!!!!!!!!!!sami baluja sie ustawiaja a społeczenstwo to co nasi wyborcy!!!!!!!!!!!niech gazeta sprawdzi jesli jest nie partyjnie ustosunkowana i ma odwage kto to sa daniewscy ich rodzina i kto pracuje na panstwowych posadkach.KAZDA GAZETA PISZE POD SWOJE UGRUPOWANIE POLITYCZNE NIE WIERZCIE IM!!!!!!!!!
Nie wiem, w jakiej szkole pobierałeś nauki, ale na pewno miałeś do niej mocno pod górkę. Próżno trudzili się twoi nauczyciele, bo ni w ząb nie znasz nie tylko zasad pisowni, ale i kultury (osobistej i słowa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Słyszałem,że owa pani również fałszowała głosy wyborcze, skreślając dodatkowo kandydata na liście wyborczej, tym samym anulując głos wyborcy. W tym kraju już mnie nic nie zdziwi.
Słyszałeś, czy masz dowód? W przeciwnym razie pani Daniewska powinna podac cię do sądu (art. 23 kc). Nie myśl, że jesteś anonimowy. Dla takich "tropicieli prawdy" jak ty tylko argument finansowy - dotkliwa kara finansowa - może przemówic do rozsądku i ostudzic zapał i skołatane nerwy. P.S. Nie znam osobiście ani p. Daniewskiej ani jej męża. Nie należę też do partii władzy. Od początku jej istnienia jestem jej krytykiem i przeciwnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była uczennica napisał:
Proszę nie być śmiesznym! Chodziłam do tej szkoły cała podstawówkę i gimnazjum i wcale nie czuję się jakbym była jak to Pani uznała w "zakładzie psychiatrycznym"! Bez przesady! Jestem zadowolona z tej szkoły i teraz chodzę do jednej z najlepszych szkół w Lublinie. To prawda, Pani Daniewska prowadzi tą szkołę twardą ręką ale to daje swoje efekty. W innych gimnazjach dzieciaki w 1 klasie są w stanie się upić, i przyjść pijane na dyskotekę szkolną, tu tak nie ma, bo Pani Daniewska tego pilnuje. Wolałaby Pani żeby Pani dziecko chodziło po szkole na piwo? Tu nie ma takiej opcji! I Ja, przez całe 9 lat, jakie spędziłam w tej szkole, nigdy nie widziałam żeby nauczyciel płakał przez Panią Daniewską. Trochę rozumu.
a ty pewnie masz na nazwisko "Daniewska" albo byłaś w A klasie bo masz odpowiednie nazwisko, ciuchy, status społeczny no i najważniejsze: ZAPACH. Czy wiecie, że tej babie prawie każdy śmierdzi? Jest chamską prostaczką bez krzty ludzkich uczuć... szkoda gadać... zołza i tyle. A ty pewnie jesteś taka sama i Ci to babsko imponuje. ehhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Chodzę do tej szkoły i mi też z z zachowania bardzo dobrego wyszło dobre, chociaż nauczyciele dostali kartkę z propozycjami zachowań i wszyscy proponowali mi wzorowe, tylko dwóch bardzo dobre. Ja mimo wszystko zostaję w tej szkole do końca gimnazjum, bo owszem, dyrektorka jest podła dla nauczycieli, których nie lubi, ale szkoła jest zadbana, nie śmierdzi tam, jest czysta, woźne pilnują kto wychodzi ze szkoły w czasie lekcji a na korytarzach zawsze są dyżury. W szkołach w mieście, np. jak otworzy się drzwi do łazienki to wypada na korytarz okropny smród, w klasach śmierdzi i jest o wiele bardziej brudno niż w naszej szkole, ale nie można mieć wszystkiego, jak ładna szkoła to atmosfera gorsza a w innych szkołach jest na odwrót. Dyrektorka jest żoną polityka, więc szkoła dostaje dużo pieniędzy na realizowanie różnych projektów i tablic interaktywnych co jest z pewnością dobre dla nas. Widziałam osobiście kilku nauczycieli, którzy płakali po rozmowach z dyrektorką. Jednak uważam, że szkoła jest prowadzona dobrze a dzieci są tam dobrze traktowane, bo jeśli rodzicom coś nie spodoba, idą do dyrektorki i załatwiają sprawę a wszystko jest tak jak wcześniej! Mi się tu podoba i nie zamierzam zmieniać szkoły. Zachęcam uczniów do zapisywania się do tej podstawówki, gimnazjum, ale nie polecam jej nauczycielom, bo tak na prawdę na koniec roku nikt nie pozwoli dyrektorce na takie głupoty. Te podania składali rodzice, którzy na prawdę trochę wyolbrzymiają każdy błąd dyrektorki i uważają, że w innych szkołach jest idealnie! Więc jeszcze raz mówię: Zachęcam do zapisywania tu uczniów, ale nie zachęcam nauczycieli do pracy w tej szkole.
Kolejny auto wpis pani dyrektor? stek bzdur poza jednym - jest czysto, pachnąco. Podłogi i kible wymyte łzami grona pedagogicznego, sprzątaczek... A posiłki w stołówce serio, serio pyszne, ale do nich też niejedna łza została dolana. Tak, tak... dzieci zestresowane, przepracowane, wieczornice, południce i choroba wie co jeszcze. A wszystko po to, by realizować chore ambicje pani dyrektor. Totalna kontrola i inwigilacja na porządku dziennym. Nauczyciele co nie potrafią jej lizać d..., donosić nie popracują w tej szkole, oj nie. Przyjrzyjcie sie też przetargom w tej szkole... Warto... To ciekawe i takie oczywiste :-) wiadomo kto je wygra i dlaczego - koneksje. Tylko i wyłącznie to. Na oficjalne imprezy ten babiszon zaprasza wszystkich notabli i tych leciwych biedaków z Szarych Szeregów. Oni (Sz.Sz.) cieszą się, a babiszon po ich wyjściu wietrzy pomieszczenia, myje ręce i przeprowadza ogólną dezynfekcję tej czyściutkiej, jak mówisz, szkoły. stanowczo nie polecam. Nie dawajcie tam dzieciaków dopóki Daniewska rządzi - to psychopatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...