Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak zmobilizować się i zawalczyć o lepsze płace żeby było wszystkich stać na obiady nawet w restauracjach. Dlaczego moje podatki mają iść na dożywianie czichś dzieci?Wyżywienie dzieci to problem rodziców dlatego niech walczą o niższe koszty utyzymania czyli zmniejszenie podatków ,akcyz itp. chętnie się do takiej walki przyłączę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są czyjes dzieci,a chodzi o równe traktowanie!!!! Dlaczego inne stołówki miasto dofinansowuje??? w przedszkolach całodzienne wyzywienie kosztuje ok.5zł, nawet 4,8zł.ciekawe kogo stac byłoby na przedszkola gdyby stawka wzrosła do 10zł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mówić to nie moje dzieci? Kiedyś czyjeś dziecko trafi do takiej szkoły, i co wtedy? Kiedy słyszę to nie moje, niech martwią się Ci których one są - to krew burzy się. A gdzie jest postawa obywatelska? Wybieramy Radnych, którzy robią to co chcą. Ma jeden katering - to oddajmy stołówki w prywatne ręce. To jest w porządku? Tak ma być? Dlaczego jedne zespoły szkół są sprywatyzowane inne nie? Czy dzieci ze szkół ze sprywatyzowanych stołówek są gorsze? A może rodzice nie wiedzieli o uchwale Radnych mówiącej o sprywatyzowaniu stołówek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w stołówce szkolnej i po 35 latach pracy mam 1600 zł zasadniczej --- pozamykać dziadostwo dać nagrody urzędom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...