Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję ,że za każdym razem czystki w tzw. urzędach po tzw.wyborach będą do ostatniego pracownika !!! Dopiero wtedy wykona się krok we właściwym kierunku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te przepisy są po to by nie dać ani grosza samotnym rodzicom bo skoro nawet deputat węglowy karzą wliczać to już kpina w stosunku do tych co mają dochód nawet 25 tys na osobę i dwoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ładny chłopczyk na zdjęciu. Ale jak już umie podnosić słuchawkę to chyba 500 się nie należy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pytanie: skąd rząd weźmie pieniądze na ten socjal zwłaszcza że patologia już się poważnie wzięła do produkcji wyborców PiS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroda niczym u pawłowicz:D amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowana redakcjo a od kiedy w Lublinie są zespoły szkół ogólnokształcących nr 22, 24 i 25? chyba chodziło o: Z22 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Radzyńska 5 Z24 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Tumidajskiego 6a Z25 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Rzeckiego 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bjbjbjbjjjb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...