Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MOPR nie obdzieli sprawiedliwie. Będą ściemniać i zastraszać. Niestety to prawda, co mogę udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPR nie obdzieli sprawiedliwie. Będą ściemniać i zastraszać. Niestety to prawda, co mogę udowodnić.
    się dziwisz, bo jak pracujący dostają 1300-1700 zł  za pracę a za leżenie  nawet po 4-5 tysięcy to cholera człowieka bierze, pieprzony kraj, gdzie za seks płaci a za prace daje jalmużne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stąd nie możemy siebie dopuścić (przynajmniej siebie) do wojny domowej. Musimy ostro reagować na motywy gotowości do walki Polak z Polakiem, takie jak: BIORĘ UDZIAŁ, BO PIS MOŻE ZAMKNĄĆ GRANICE. Zdrajcy narodowości polskiej i Polaków muszą zostać upokorzeni przez PIS, po prostu PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romowie już się cieszą. ...a ja i tak muszę tyrac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie same obywatelstwo. Czyż to nie jest piękne? Parę groszy na początek zmian ku lepszemu dla wszystkich. Maleństwo Roma je równie ślicznie, jak każde człowiecze maleńswto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny z Zamościa. Jako jedyni wykorzystują portal (empatia), którego stworzenie kosztowało 50 dużych baniek, a roczna obsługa kosztuje 2 duże bańki. Tak to inwestowano publiczne pieniążki za czasów poprzedniej koalicji. Słabo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyna Kozaczuk, dyrektor MOPR. – Między innymi ogłosiliśmy konkurs na przyjęcie 10 nowych pracowników - w bip-e nie nic o nowym konkursie ? redakcjo co wy na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  się dziwisz, bo jak pracujący dostają 1300-1700 zł  za pracę a za leżenie  nawet po 4-5 tysięcy to cholera człowieka bierze, pieprzony kraj, gdzie za seks płaci a za prace daje jalmużne  
dokładnie "koleżanka" z pracy robi na czarno bo bierze alimenty + pomoc + a teraz 2* po 500 prócz tego mąż jej wcale źle nie zarabia dokładnie popier***ony jest ten kraj sam zastanawiam się czy nie rzucić pracy bo będę miał te same pieniądze siedząc w domu lub więcej jak będę pracował na czarno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...