Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok temu turyści zostawili w Lublinie 310 milionów złotych. Kto najczęściej przyjeżdża?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Tu nie ma nic do oglądania, maleńka zaniedbana starówka, pustynia betonowa i dresy. Dworce paskudne, ludzie niemiłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tu nie ma nic do oglądania, maleńka zaniedbana starówka, pustynia betonowa i dresy. Dworce  paskudne, ludzie niemiłe.
 No i jesteś ty, lubelski cebulak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość ładniejszy i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest miastem zaniedbanym, o ile wiekszość blokowisk i osiedli domków jednorodzinnych wyglada estetycznie i przyzwoicie to środmieście i centrum to syf kiła i mogiła. Mieszkam w Lublinie od urodzenia troche włóczyłem się po delegacjach to jakieś rozeznanie mam, nie ma co się porównywac do Sandomierza, Rzeszowa, Słupska, Leszna czy Pułtuska. Nasza liga to Chełm i Biała Podlaska, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje zdjęcie ohydnych szyldów między Lubartowską a Placem Zamkowym? Do tego nie trzeba pieniędzy, tylko wyobraźni i poczucia estetyki. Tak turyści widzą Lublin - gorzej niż przedmieście Bangladeszu. Kamienice z zardzewiałymi dachami sypiące się i odpadające tynki, komórki na węgiel z powyrywanymi drzwiami przy al. Solidarności i przy ul. Ruskiej. Kamienica Grodzka 36A kilka lat temu zdobyła zaszczytny tytuł internautów w WP - "najbrzydsze miejsce w Polsce". Od ulicy Kowalskiej w oknach wiszą już kilka lat poszarpane kołdry. To wszystko jest na naszej trasie Lublin City-Tour. Nie możemy pokazać Starego Miasta ani Placu Litewskiego, więc pokazujemy slumsy w okolicy ratusza. TAK PROMUJE SIĘ LUBLIN ZA PANA ŻUKA! Turyści to wszystko widzą i się dziwią, że miasto ma tak niechlujnego gospodarza. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie wypsywac głupoty, że tu nic nie ma.  Tak twierdzić może tylko ktos totalnie ślepy i głuchy. Od szesciu lat oprowadzam turystów z zagranicy po Lublinie, i w przewazającej większości sa oni naszym miastem wręcz zachwyceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brać Mośków za łeb i niech wyremontują nasi kamienice. Jak jest piękny nasz Lublin to PO remontach Starego Miasta przez Mośków będzie jeszcze piękniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin to chyba najbrzydsze miasto w polsce, jeździłem przez naprawdę różne miasta ale takiego burdelu jak w lublinie jest nigdzie nie widziałem. jak to dziennik wschodni pisze że jest tak pięknie cudnie a tak naprawdę ***enie o szopenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brać Mośków za łeb i niech wyremontują nasi kamienice. Jak jest piękny nasz Lublin to PO remontach Starego Miasta przez Mośków będzie jeszcze piękniejszy.
 Jeszcze podaj podstawę prawna, dzięki której byłoby to mozliwe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy o tym, ze Lublin jest nieladny czy zaniedbany, mogą tylko pisać ludzie pracujący dla Pis,aby pomniejszyć osiagniecia  Żuka.Ja jestem bezpartyjny i realnie oceniam zmiany w naszym kochanym Lublinie-jest dobrze ,a znajomi którzy do nas przyjeżdzają z całej Polski( ale tez z Europy)mówią o tym ze to piękne miasto(starówka,dużo zieleni,świetna infrastruktura  sportowa,muzea,i klimat ludzi otwartych,miłych,gościnnych -czyli nie tych co piszą kłamstwa o zaniedbanym Lublinie....,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
lublin to chyba najbrzydsze miasto w polsce, jeździłem przez naprawdę różne miasta ale takiego burdelu jak w lublinie jest nigdzie nie widziałem. jak to dziennik wschodni pisze że jest tak pięknie cudnie a tak naprawdę ***enie o szopenie
O gustach sie nie dyskutuje, ale ja spotykam się z samymi pochwalnymi głosami na temat Lublina. Nasze miasto naprawde sie podoba turystom, tak z kraju jak i z zagranicy, , i mówię to szczerze, jako osoba mająca z nimi do czynienia dość sporo. Myslę, że nasze miasto i tak zrobiło ogromy ktok do przodu, a syf - i to w reprezentacyjnych punktach - znajdziesz i w Paryzu, i w Rzymie czy w Wenecji, tylko u nas zawsze musza objawić sie jakies chore kompleksy, czego Ty jestes przykładem. Tez jezdzę po Polsce, i wiem, ze burdel jest wszędzie. Przejdx się np. w Gdansku, ul. Swiętojańska w kierunku stoczni - polecam ten spacer. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylo ok, potem DT i ekipa rozpoczeli wojne z dopalaczami i od tego czasu ciezko nawet pieniadz rozmienic. Porazka ktora ktos probuje ladnie nazwac. Portal z mozliwoscia bardzo swobodnej wypowiedzi jakim jest to forum swiadczy o desperackiej probie poprawy sytyuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...