Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juz widze starszych ludzi jadacych pod gorke rowerem na Elizowke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz widze starszych ludzi jadacych pod gorke rowerem na Elizowke
Gdybyś się ruszył poza swój grajdoł to zobaczyłbyś,że na świecie starsi ludzie nie są skazani tak jak w Polsce na siedzenie w domu albo kościele. Żyją bardziej intensywnie niż nasi dwudziestolatkowie których nie można oderwać od komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że na giełdzie nie ma stacji rowerów :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak reklama na temat reklamy. Reklamowanie własnej reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zasługa dr Ryszarda Nowaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak reklama na temat reklamy. Reklamowanie własnej reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim ludziom jak dr Nowak rynki hurtowe w Polsce jeszcze funkcjonują.Weżmy np. Bronisze czy Poznański rynek. Zabiegi dr Nowaka w Miniserterstwach i za granicą dają dziś efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ktos napisał ze to zasługa "dr" ryszarda nowaka. w kwesti sprostowania pan nowak w zaden sposób nie byl zaanagazowany w dana akcje gdyż nie pełnil juz roli prezesa na rynku od pazdziernika tamtego roku a wtedy jesdzcze nikt nie mial w planach takiej reklamy rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowak jedyne co zrobil to wstyd jest grubą dwulicowa żmija ktora wykorzystuje innych ludzi teroryzujac ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak kupiłem już swój w media expert indianę na promocji, a z miejskich to korzystam ale sporadycznie, bo dobre ale do miasta i po asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie myślę nad tym indianą marketoweym, ale nie jestem do końca przekonany. NIby dobrej wfirmy hamulce i przerzutki ale mam mieszane uczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...