Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzyści chcą więcej miejsc na rowery w pociągach. Co na to PKP Intercity?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2019 r. o 16:38 Powrót do artykułu
To ten Wiącek z Ratusza? Czemu będąc w Ratuszu nie wystarał się o dobre połączenia razem ze swoim szefem? Może dlatego, że za czasów PO zwinięto tory i zabrano DARTy, bo remont?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupka pedalarzy to nie znaczy że rowerzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw OC, karta rowerowa, a potem roszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może dlatego, że za czasów PO zwinięto tory " I dowiadujemy się, że to za czasów PO zwinięto tory. Albo ludzie już są tak głupi jak ten ktoś, który podpisał się "Anonim". Albo biorą oni za to piniędze. Sam nie wiem, która opcja gorsza. Obie tak samo przerażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze aby na Roztocze większe pociagi jeździły a nie szynobus gdzie 6 rowerów wejdzie. No i w weekand majowy też pociąg na Roztocze mógłby pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści chcą miejsca w pociągu, ścieżek rowerowych i kto wie co jeszcze. A sami bez kasków, bez kart rowerowych, bez oświetlenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rowerzyści chcą więcej miejsc na rowery w pociągach."***No, nie wszyscy. mała część tylko, żeby nie powiedzieć - pomysłodawca + niewielka ilość osób. Myślę, że kolej mogłaby dysponować wagonami o większej ilości miejsc do przewozu rowerów. I udostępniać je za dodatkową opłatą wycieczkom rowerowym, po uprzednim zarezerwowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rowerzyści chcą więcej miejsc na rowery w pociągach."***No, nie wszyscy. mała część tylko, żeby nie powiedzieć - pomysłodawca + niewielka ilość osób. Myślę, że kolej mogłaby dysponować wagonami o większej ilości miejsc do przewozu rowerów. I udostępniać je za dodatkową opłatą wycieczkom rowerowym, po uprzednim zarezerwowaniu. wypowiadaj się za siebie ! ja miło wspominam czasy kiedy mozna było wagonem rowerowym dojechać na Roztocze, i nie tylko, od Wisły do Bugu też. rowerem zjezdziłem całe województwo, korzystając z możliwości dojazdu koleją w ciekawą okolicę
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam rowerzyści dla PKP, ważne , że wi-fi jest w pociagach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w busach i autobusach też? Najbardziej roszczeniowa grupa dzikusów Zacznijcie od przestrzegania przepisów na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto... Najpierw się dowiedz czemu darty nie jeżdżą. Dwa, remont już za PiS się rozpoczął 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chcą jeździć pociągiem czy rowerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chciałbym mieć miejsce na rower w pkp, można sobie wyskocyć na wycieczkę rowerową do innego miasta i wrócić tego samego dnia. Pomysł super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...