Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a mnie wnerwia jak łażą te niewiasty kobiece po ścieżce dla rowerów. Dzisiaj jednej mało nie wjechałem w tyłek, powiedziałem, że pomyliłem ze stojakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie już jest ZA DUŻO miejsc niedostępnych dla samochodów: Stare Miasto, kawał Krakowskiego Przedmieścia, i coś tam jeszcze. Zamykanie tych ulic dla ruchu było błędem - bo tylko ośmieliło tych ekoterrorystów którzy teraz chcą coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie za dużo rowerzystów jeździ jak szalona po chodniku. Rowery w centrum to dodatkowe utrapienie i nikomu niepotrzebne utrudnienie. Co do zamkniętych ulic, to się zgadzam.Niedługo wszędzie zrobią deptak,a potem się dziwią,że korki coraz większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co, mają fruwać? lewitować? sorry, ale autka to nie jedyny kierunek rozwoju cywilizacji, rower świetna rzecz i też cieszy [; Wolisz żyć w betonie, spalinach i do kiosku za rogiem jeździć autkiem to twoja sprawa... rower = świetna alternatywa i kolejny kierunek, który warto u nas popularyzować by w tym mieście żyło się inaczej, ciekawie, bardziej przyjaźnie, kolorowo i lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
a co, mają fruwać? lewitować? sorry, ale autka to nie jedyny kierunek rozwoju cywilizacji, rower świetna rzecz i też cieszy [; Wolisz żyć w betonie, spalinach i do kiosku za rogiem jeździć autkiem to twoja sprawa... rower = świetna alternatywa i kolejny kierunek, który warto u nas popularyzować by w tym mieście żyło się inaczej, ciekawie, bardziej przyjaźnie, kolorowo i lepiej...
Skoro jego sprawa to dlaczego chcesz mu zamknąć wjazd do centrum a rowerzystom nie? Rowerzystom którzy po zmroku jeżdżą ulicami bez świateł uważając, że skoro oni widza samochody, to kierowcy samochodów również ich widzą. Rowerzystom którzy potrafią blokować ruch na drodze jadąc w tempie spacerowym i którym nie przyjdzie do głowy zjechać na pobocze i rozładować kilometrowy korek za nimi. Drogi przede wszystkim dla rowerów, będzie inaczej, ciekawiej, bardziej przyjaźnie, kolorowo i lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisałem, że chce? Może nie zrozumiałeś więc jeszcze raz, ja (osobiście) chcę żeby polityka tego miasta stawiała rower jako alternatywne źródła transportu i promowała ten sposób podróżowania, a nie traktowała go jako kolejny problem czy stawiała gdzieś w kąt. Podobnie jak chcę budowy i remontu dróg, chcę też sensownych ścieżek rowerowych, nowych parkingów dla aut i dla rowerów, rozwiązań, które zapewnią bezpieczną oraz bezkonfliktową podróż zarówno wam, kierowcom samochodów jak i użytkownikom, którzy na co dzień śmigają rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...