Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następni po ekologach terroryści.Gdy się coś buduje i zachodzi konieczność zamknięcia trasy to trzeba się na to zgodzić bo po wybudowaniu będzie tylko lepiej.Co za społeczeństwo .Zawsze coś nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop terrorystom pedalistom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ktokolwiek, a szczególnie ciekawscy rowerzyści, mają patrzeć na ręce obijającym się budowlańcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie buduje zle ,jak sie nie buduje tez zle , pytam sie co sprawi aby ten narod byl wreszcie zadowolony ,sam jezdze na rowerze a 2 km na nim to nic ,wkurza mnie to ze to daleko ,ludzie opamietajcie sie .Proponuje wizyte u specjalisty.Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ktokolwiek, a szczególnie ciekawscy rowerzyści, mają patrzeć na ręce obijającym się budowlańcom?
  A po to aby im się młotek nie omsknął i nie poleciał pedalistom na łeb. Ale jak widać dla niektórych to już za późno.   A rowerzyści, weźcie się w garść i pogońcie tą maskę kretynów czy jak tam to się zwie, bo tylko was ośmiesza od pewnego czasu i budzi żywą nienawiść wśród mieszkańców - czy to pieszych czy w samochodach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh ale dramat. Ja tam jestem zadowolony że będzie dłuższa trasa.Przynajmniej przełamanie stagnacji. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta nawierzchnia utwardzona, która pewnie będzie błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem rowerzystą i nie mam nic przeciwko budowie a objazd trasy sobie znajdę. Tu do wszystkich rowerzysta to taki sam uczestkiem ruchu jak ty i tu też może się trafić czarna owca co przepisy ma gdzieś wiec spokojniej kolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne. Nie szokuje ich możliwość jazdy pod prąd ulicami jednokierunkowymi,jazdy obok siebie nawet na najruchliwszych drogach i temu podobne debilizmy wprowadzone w ostatnim czasie. Powyższy szok pokazuje jak mają naje***e pod błyszczącymi kaszkiecikami. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści stali się najbardziej roszczeniową grupą użytkowników dróg. Uważają, że im się wszystko należy a ich postulaty, także te absurdalne wymagają niezwłocznej realizacji. Proponuję aby ta grupa użytkowników dróg także płaciła stosowny podatek drogowy, obojętnie w jakiej formie. Wówczas będą mieli moralne prawo wysuwać kolejne żądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We łbach im się poprzewracało od tego pedałowania. Jak budują obwodnice i kierowcy przez dwa lata jeżdżą po rowach to nikt nie protestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeżdżą Turystyczną pasy wyznaczone aż do Wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wiecznych protestów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę za innymi : we łabach się poprzewracało. Najbardziej uprzywilejowana i chroniona grupa w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za rowerzyści skoro 2 km robią im taki problem? ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynika z tego, że porozumienie rowerowe to banda debili nie rowerzystów, którzy z rowerem nie mają nic wspólnego, zrozumiałbym argument że objazd jest niebezpieczny ale że dłuższy o 2km, jeżdżę dużo bo lubię i z tego powodu każdy dodatkowy kilometr sprawia mi przyjemność a im widać ból i udrękę, no klasyka z Monty Pythona co za kretyni olać i zdelegalizować to ,,nieporozumienie rowerowe" niech jeżdżą na motorowerach jak ciężko im pedałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długość drogi od Mostu Kultury do mostu przy Wapiennej kiedy jedzie się ścieżką rowerową wzdłuż Lubelskiego Lipca 80 jest w przybliżeniu taka sama jak wzdłuż Bystrzycy. Odległość na pewno nie będzie tu problemem, problemem może być ostatni odcinek od boisk treningowych do mostu przy ul. Wapiennej który wymaga dobrego utwardzenia. Obecnie prawie nie nadaje się do jazdy rowerem i tutaj miasto ma okazję by udowodnić że poważnie traktuje rowerzystów korzystających z trasy nad Bystrzycą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem rowerzystą i wcale nie jestem przeciw temu objazdowi. Zeby było lepiej to najpierw musi być gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba porozumienie wzajemnej adoracji. Ktoś z Was rowerzyści wybierał Wolnego i Przepiórkę na swojego reprezentanta? Bo ja nie. Mam za to w ziemie odśnieżane ścieżki rowerowe (poroniony pomysł sypania solą), na których wiosną zalega piasek. Oni tyle wiedzą o rowerze co w internetach zobaczą w Kopenhadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to dla rowerzysty dodatkowe 2 km? To jest problem? Rowerzyści, spacerowicze i tzw. osoby postronne nie mogą plątać się po placu budowy. Bo to jest niebezpieczne i prawo wymaga od inwestora i wykonawcy zastosowania odpowiednich procedur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następni po ekologach terroryści.Gdy się coś buduje i zachodzi konieczność zamknięcia trasy to trzeba się na to zgodzić bo po wybudowaniu będzie tylko lepiej.Co za społeczeństwo .Zawsze coś nie tak.
Mam nadzieję, że mieszkasz na Willowej i przy okazji przebudowy skrzyżowania Solidarności Ducha zamkną Ci wyjazd przez Ducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...