Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
100 gramów a nie "100 gram" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mnie ocenzurowano! Chyba dlatego, że napisałem kilka słów prawdy za dużo :) Administrator podpisał "deklaracje wiary"? Wspomniałem o nierzetelnej konkurencji w oparciu o doniesienia prasowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WESZLI W INTERES ZAKLEPANY DLA MAFII... bardzo szeroko pojetej... za prowadzenie i krycie takie biznesu w zamosciu kara wynosila dla PRAWNIKA(!) 20% pensji. ale on był z układu (szeroko pojetego) dla szaraczkow pewnie po 10 lat. POlska rzeczywisc. ziobro wróć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WESZLI W INTERES ZAKLEPANY DLA MAFII... bardzo szeroko pojetej... za prowadzenie i krycie takie biznesu w zamosciu kara wynosila dla PRAWNIKA(!) 20% pensji. ale on był z układu (szeroko pojetego) dla szaraczkow pewnie po 10 lat. POlska rzeczywisc. ziobro wróć!
Dlatego tusk z całą tą bandą komuchów,pedałów,konfidentów i aferzystów musi odejść,dawniej tego nie było !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk z całą tą bandą komuchów,pedałów,konfidentów i aferzystów musi odejść,dawniej tego nie było !!!
A to tusk stoi za tym wszystkim ?  tak jak ten ambergold ??  Qurwa  nigdy nie nażarci bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...