Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ojojoj rzekę nam zasypią i co to będzie?.. A "rzeka" Czechówka i tak już kilkaset metrów jest skanalizowana i szczury w zimie mają się dobrze. Coś mi się zdaje że jak nie "zieloni" to jacyś inni od np. Rady Kultury Przestrzeni potrafią wszystko zablokować. Bo co to dla nich że szpital może nie skonsumować "325 milionów rządowej dotacji na rozbudowę". Al przyjdzie jeszcze czas że ci wszyscy "kolorowi" zostaną pogonieni w kibinimater jak i inni "ulepszacze" Świata. I moby tak się stało. amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem jest taki ze nie projektuje tu stelmach. Kolejnego betonowego kolca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wydawali zgodę na budowę Tarasów to gdzie była rada przestrzeni,ten bunkier pasuje do okolicy jak pięśća
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba miejsc parkingowych ograniczona do minimum? Pogięło ich? Przy szpitalu? A gdzie ludzie mają parkować? Czy może trzeba będzie korzystać z lądowiska dla helikopterów? Drzewa tną w mieście na potęgę a tu problem. Ot co urzędnicza logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu nie wierzę, jak czytam takie rzeczy. Przecież mówimy o rozbudowie SZPITALA!!! Jak mam wybrać pomiędzy zaśmieconymi krzaczorami, w których przesiadują głównie żule i Czechówką, która dla tych co nie wiedzą, że to rzeka jest po prostu kanałem melioracyjnym wzdłuż jezdni a nowymi oddziałami szpitalnymi w cywilizowanych warunkach to nie dowierzam, że można mieć zastrzeżenia do takiej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żul ,też człowiek,a łóżek szpitalnych mamy nadmiar,kto to utrzyma?jakieś urojone ambicyjki sie rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko dojechać i nie da się zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to najlepszy szpital i mam w d... drzewka i inne glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilość miejsc parkingowych ograniczona do minimum? Co trzeba mieć w głowie żeby tak w ogóle pomyśleć? To szpital drogi panie kolego, tam są chorzy ludzie, jak mają tam dojechać? Autobusem? Ludzie o takich pomysłach wcale nie powinni pracować na takich stanowiskach jak drogi pan Kamiński. Nóż się w kieszeni otwiera. Parking powinien być duży i koniec. I tak będziecie ludzi na nim kosić jak za zboże, bo przecież oni tam przyjeżdżają dla przyjemności! Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital ten powoli powinien być z ul. Staszica powoli zwijany. Jest to centrum miasta z fatalnym dojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...