Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pod jednym dachem zmieszczą się 2 hipermarkety : budowlany i spożywczy" Mam nadzieję, że ten budowlany to nie będzie trzeci OBI lub drugi LEROY MERLIN. Nie ma nic lepszego dla klienta niż zdrowa konkurencja, zostaje więc tylko : CASTORAMA, PRAKTIKER lub NOMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MIASTO: MARKETÓW Z BLACHY, HAL=KOŚICOŁÓW CO ULICA,H....DRÓG, BIEDY, ZERA INWESTORÓW,KTÓRZY DALIBY MIEJSCA PRACY I WPŁYWALI NA WZROST WYNAGRODZEŃ, W WYNIKU KONKURENCJI, MIERNYCH URZĘDNIKÓW!!....TERAZ JESZCZE BĘDZIE I RM I PREZYDENT JEST Z SEKTY PiSdzielców!!!PORAŻKA NA CAŁEJ LINI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYLUB napisał:
LUBLIN MIASTO: MARKETÓW Z BLACHY, HAL=KOŚICOŁÓW CO ULICA,H....DRÓG, BIEDY, ZERA INWESTORÓW,KTÓRZY DALIBY MIEJSCA PRACY I WPŁYWALI NA WZROST WYNAGRODZEŃ, W WYNIKU KONKURENCJI, MIERNYCH URZĘDNIKÓW!!....TERAZ JESZCZE BĘDZIE I RM I PREZYDENT JEST Z SEKTY PiSdzielców!!!PORAŻKA NA CAŁEJ LINI!!
A jaki inwestor zechce przyść do miasta w którym żyją tacy analfabeci jak ty(wytrzeźwiej najpierw a potem weź się za pisanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he... "prezydentzuk" już spełnia swoje obietnice wyborcze. postawią nowy blaszak i buch... mamy X miejsc pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anatol napisał:
He he he... "prezydentzuk" już spełnia swoje obietnice wyborcze. postawią nowy blaszak i buch... mamy X miejsc pracy.
Jesteś prorokiem czy wróżem (może wróżką)? No bo niby skąd wiesz że Żuk zostanie prezydentem? Jak na razie to Sprawka jest na czele!!, a druga tura przed nami. Po drugie, co ma Żuk do budowania nowych budynków (blaszaków jak to nazwałeś) przez firmę prywatną??!! Tak na marginesie to ta firma ta mogła by czuć się urażona za "blaszaka"!! Taki komentarz ni w 5 ni w 10!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anatol napisał:
He he he... "prezydentzuk" już spełnia swoje obietnice wyborcze. postawią nowy blaszak i buch... mamy X miejsc pracy.
Lepiej mieć 10 miejsc pracy, niż 100 do modlenia się......!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Pod jednym dachem zmieszczą się 2 hipermarkety : budowlany i spożywczy" Mam nadzieję, że ten budowlany to nie będzie trzeci OBI lub drugi LEROY MERLIN. Nie ma nic lepszego dla klienta niż zdrowa konkurencja, zostaje więc tylko : CASTORAMA, PRAKTIKER lub NOMI.
taki maly 5 tys m2 to tylko praktiker robi castorama ma znacznie wieksze obiekty choc jesli leclerc jest francuski to uzasadnia to lerua merle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wszystkie hipermarkiety zburzył.. to współczesne legalne obozy pracy. Wyzysk poniżenie, skandal. Ludzie którzy tam rządzą powinni być zamknięci w psychiatryku. Pomijam fakt jakości towaru tam oferowanego, i to że jest to nabijanie kabzy jakimś zagranicznym szychom. Mi by się marzył polski hipermarket, w którym oferowane by było tylko nasze polskiego i naturalne wyprodukowane produkty spożywcze, a tak jedyne co ja kupuje w tym leclerku to benzyna, bo mają najtaniej i piwo czasami, chodź też warto zwrócić uwagę na termin ważności..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...