Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
burak z ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak z ryja
Nie wpadaj w kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama bym wpadła w jego ,,sidło" a mam nie spełna 30 lat...  ,,Zdrowy" chłop! :D   Współczucia dla kobiet, kompromitacja i poczucie , że zrobił z nich idiotki. Naiwne myślały, że kocha.  Wszyscy jesteście tacy sami płci brzydka! Nadajecie się tylko do zrobienia dobrze kobiecie a potem już darmozjady, lenie, pijusy śmierdzące.  Kobieta po latach związku pierze, sprząta, gotuje wychowuje Wam dzieci a Wy....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama bym wpadła w jego ,,sidło" a mam nie spełna 30 lat...  ,,Zdrowy" chłop! :D   Współczucia dla kobiet, kompromitacja i poczucie , że zrobił z nich idiotki. Naiwne myślały, że kocha.  Wszyscy jesteście tacy sami płci brzydka! Nadajecie się tylko do zrobienia dobrze kobiecie a potem już darmozjady, lenie, pijusy śmierdzące.  Kobieta po latach związku pierze, sprząta, gotuje wychowuje Wam dzieci a Wy.... 
Wiola Wiesz dlaczego Stwórca dał kobiecie krótsze stopy ????/ By bliżej zlewozmywaka   stała , do tego się nadajecie. Wszystko co napisałaś to  o sobie, bo wiem że jest inaczej , a ty wsadzasz wszystkich do jednego wora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama bym wpadła w jego ,,sidło" a mam nie spełna 30 lat...  ,,Zdrowy" chłop! :D   Współczucia dla kobiet, kompromitacja i poczucie , że zrobił z nich idiotki. Naiwne myślały, że kocha.  Wszyscy jesteście tacy sami płci brzydka! Nadajecie się tylko do zrobienia dobrze kobiecie a potem już darmozjady, lenie, pijusy śmierdzące.  Kobieta po latach związku pierze, sprząta, gotuje wychowuje Wam dzieci a Wy.... 
Gdybyś suko przy tym nie pierdziała było by całkiem inaczej miedzy nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walił stare dupy aż miło   ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walił stare dupy aż miło   ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nic nie walił bo go kobiety seksualnie nie interesowały... nic nie wiesz a piszesz takie brednie... on kochal kazda z tych kobiet, tylko po to by je pozniej okraść... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahha, Panowie, bo Wam żyłka pęknie... Duży Wacek - Marzysz po nocach o takiej kobiecie jak JA! A zostaje Ci tylko rączka. Biedulek nie zaznał prawdziwego sexu :D    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola Wiesz dlaczego Stwórca dał kobiecie krótsze stopy ????/ By bliżej zlewozmywaka   stała , do tego się nadajecie. Wszystko co napisałaś to  o sobie, bo wiem że jest inaczej , a ty wsadzasz wszystkich do jednego wora.
Niestety pijusku, to WY mężczyźni nie potraficie wydobyć z nas prawdziwego charakteru i tego do czego DOBREGO jesteśmy zdolne. Racja, najlepiej zmywamy przy zlewozmywaku ale rówież robimy wiele inncy rzeczy lepiej niż mężczyźni.  Są wyjątki mężczyzn, którzy są zdolni do ogarnięcia kobiecego fenomenu ale jest Was bardzo mało. Ja nie piszę o sobie... Nie uwierzył byś jak cudowne jest moje życie z MĘŻCZYZNĄ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczów jest mały wszyscy wiemy o kogo chodzi!!!! won na ukrainę podła zmijo!!!!!!!!nikt cie tu nie chce !!!!!!!!!!!szkoda dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie walił bo go kobiety seksualnie nie interesowały... nic nie wiesz a piszesz takie brednie... on kochal kazda z tych kobiet, tylko po to by je pozniej okraść... 
Jaką trzeba być pustą torbą, żeby myśleć, że młody, nieźle prezentujący się facet zakochał się po kilku spotkaniach w takim pretensjonalnym pasztecie jak to babsko na zdjęciu???? Jak trzeba być wyposzczoną i zdesperowaną żeby zapraszać pod swój dach faceta dopiero co poznanego przez internet? Straszne jak kobiety mogą nisko upaść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały nałęczów jest do walenia w senatoriach, staruchy same nastawiają zpruchniałe dupska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sobie myślały te babcie że za darmo będzie je dmuchał młody chłopak na jakim świecie one żyją:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lodów za darmo:) I tyle w temacie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te paskudy miały w głowach myśląc , że młoda , szczupła , tempermentna osoba będzie kołysać ich tłuste dupska za darmo i wąchać ich pot . Niech dopłacą chłopakowi i grzecznie podziękują za chwile trzy metry nad ziemią ...))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te paskudy miały w głowach myśląc , że młoda , szczupła , tempermentna osoba będzie kołysać ich tłuste dupska za darmo i wąchać ich pot . Niech dopłacą chłopakowi i grzecznie podziękują za chwile trzy metry nad ziemią ...))
  Ula skad te bzdury? szczupla? temperamentna? Ten facet nie bzykal tych kobiet!  i smierdzialo od niego brudem na 2 metry! spotkaj sie z nim jak wyjdzie z pierdla, wtedy sama ocenisz te zapachy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ula skad te bzdury? szczupla? temperamentna? Ten facet nie bzykal tych kobiet! i smierdzialo od niego brudem na 2 metry! spotkaj sie z nim jak wyjdzie z pierdla, wtedy sama ocenisz te zapachy!
No to widać co te kobiety sobą reprezentowały , że poleciały na niego . Przecież na piękne oczy i za nic pieniędzy mu nie dawały . Na zdjęciu widze atrakcyjnego , młodego faceta a ta "pani" to raczej babcia jego . Nie jest mi szkoda tych kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam przeraża mnie brak szacunku do poszkodowanych. Oczywiście my Polacy będziemy bronić oszusta i winić kobiety oszukane przez złodzieja. Każdy ocenia według siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lodów za darmo:) I tyle w temacie:) Masz racje każdy ocenia według siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczów jest mały wszyscy wiemy o kogo chodzi!!!! won na ukrainę podła zmijo!!!!!!!!nikt cie tu nie chce !!!!!!!!!!!szkoda dzieci
To fakt nie dość że mały to takie obleśne kasie tam mieszkają albo obleśni panowie . Na szczęście tylko możesz sobie popisać i nić więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...