Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I zaraz będzie fala komentarzy, że praca w biedronce czeka, że to darmozjady itp. Wkurza mnie taki brak poczucia humoru w ludziach, gdyby wszyscy byli tacy poważni to świat byłby nudny :) Wszystko jest dla ludzi, nauka jak i zabawa-wygłupy :) Mi się pomysł podoba ;) Pozdro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba, nie ma w tym nic niestosownego. Nauka nauką, ale czasem i na wydziale odrobina koloru nie zaszkodzi ;) na innych uczelniach mają coś takiego jak wlasnie taki montaż z okazji ostatniego egzaminu, polecam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Studiowałam na tym wydziale i ta akcja w zupełności odzwierciedla kreatywność, jaką charakteryzują się pracownicy i studenci tego wydziału. Wykładowcy są profesjonalistami,  przy tym nie brakuje im poczucia humoru. Bardzo dobrze wspominam wszystkich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się to nie podoba, ponieważ zarówno na żart jak i reklamę wydziału za słabe. Jeżeli chodzi o śmieszność to jest mało zaskakujące w oczach aktorów, po minach i zachowaniu widać, że coś się święci. Jeżeli chodzi o reklamę wydziału to jest za mało profesjonalnie zrealizowane. Chodzi mi tutaj o nagrywanie przede wszystkim, jakość dźwięku itd.  Dlatego też nie wiem jak jest cel tego przedsięwzięcia, bo ani do jednej, ani do drugiej kategorii nie pasuje. Inicjatywa zrobienia coś nowego może jest i dobra, ale trzeba by było popracować nad formą, tak uważam.  Nie zmienia to faktu, że na WPiA to by nie przeszło ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę ,że wszyscy sie dobrze bawili.Dobry sposób na rozładowanie emocji i stresu na egzaminie.Dziekan super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna promocja, w ogóle to jest bez sensu. I kiepska piosenka i wykonanie, a te tańce to łamańce - masakra jednym słowem. Co komu przyszło do głowy?  Jak czasami ktoś chce być oryginalny i coś wymyśli, to nie wiadomo, siąść i płakać, czy się śmiać i pokazać na czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę ,że wszyscy sie dobrze bawili.Dobry sposób na rozładowanie emocji i stresu na egzaminie.Dziekan super:)
  Kup i załóż okulary, to zobaczysz jakie to sztuczne i sztywne. I o czym Ty mówisz? Jaki to egzamin? E, szkoda gadać! Jesteś zwykły klakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, dwója za reżyserię i za wykonanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny z przodu ściągają na potęgę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczne. Można się czepiać samego nagrania, ale pomysł doskonały. Z takim dziekanem można wszystko na odpowiednim poziomie, naturalnie. Życzę wykonawcom - studentom śpiewających egzaminów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyszydzajcie ich, to ostatnie lata beztroski tych przyszłych pracowników KFC, McDonalds'a, Biedronki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA, ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA ! A dlaczego? A dlatego, że do poważnej promocji czegokolwiek na YT nie wystarczy już byle co i zrobione o tak ło. Jeżeli wydział czy uczelnia chciała się w ten sposób zareklamować to w tych czasach robi się to za pomocą odpowiednich ludzi i odpowiednich narzędzi. Taka reklamą powinna się zająć firma, która ma doświadczonego reżysera w reklamie, montażystę, operatorów, charakteryzatorów i PRowców, którzy odpwiednio "sprzedadzą" taką reklamę aby zawędrowała do odpowiedniego adresata. Trochę pomysłodawca przecenił swoje możliwości i chyba nie za bardzo ma rozeznanie jakie mamy czasy i co się dzieje na rynku reklam i sprzedaży produktu jakim jest uczelnia czy samo studiowanie. Tak, produktu, bo jeżeli ktoś myśli poważnie o skutecznej reklamie to musi myśleć w takich kategoriach. A jak widać na UMCSie dalej nikt nie myśli.  A co do techniki produkcji tego powiedzmy  filmu promocyjnego to nie ma nawet czego komentować. I taki film "idąc" w kraj tylko utwierdza nie przekonanych, że to zapyziała uczelnia na zapyziałym wschodzie. I takie sa skutki jak się robi coś po taniości. Życzę oby już nie popełnili takiego błędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, trochę dystansu. Rozumiem, że może to nie podoba się wszystkim ale po co hejtować. Super pomysł jak i wykonanie. Oby więcej takich inicjatyw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, trochę dystansu. Rozumiem, że może to nie podoba się wszystkim ale po co hejtować. Super pomysł jak i wykonanie. Oby więcej takich inicjatyw. 
  No właśnie trochę dystansu,  wyobraź sobie że komus może się nie podobać. Ani to śmieszne, ani mądre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada. dno. raka można dostać jak się to ogląda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Pracownikow wydziału gratuluję dystansu. Widać że panuje tam wspaniała atmosfera. Wiedza wiedzą, ważne jest aby student uczył się na studiach również człowieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w jakiś sposób zrekompensuje studentom brak pracy w zawodzie po zakończonych studiach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada realizacyjna. Dźwięk dno. Przyszli dziennikarze mogliby się wiele nauczyć od maturzystów z Leszna, których super filmik krąży w Internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin jest pisany w takim ścisku - jedna osoba obok drugiej - to nie do pomyślenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdajesz sobie sprawe jak kręci się filmiki studniówkowe? Wynajmuje się operatora za którego trzeba słono zapłacić. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć w to, że licealiści sami nakręcili filmik na takim poziomie... dobre sobie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...