Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Prawdziwa Europa. Za partią europosła z Lublina stoi o. Tadeusz Rydzyk?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2018 r. o 10:17 Powrót do artykułu
nic Lubelszczyzna nie ma z tego że piotrowski od 14 lat siedzi w brukseli.pora wybrac kogos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdzielnosc państwa od kościoła jak na dłoni. A jeszcze sama Pani Masłowska nazywa go ojcem dyrektorem. Niech mi ktoś pokaże w hierarchii kościoła katolickiego funkcje dyrektora. Blazenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowski jest skazany na wygranie; nikt nie ma z nim szans; to klasa sama w sobie; byłby swietnym prezydentem rp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadkowi pewnie mało hajsu z kraju to trzeba przyatakować eurpejski :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowski jest skazany na wygranie; nikt nie ma z nim szans; to klasa sama w sobie; byłby swietnym prezydentem  rp
 Przecież to nie ralne. Prof. Piotrowski posługuje się własnym rozumem a nie wskazówkami małych ludzi. Pewnie, że bylby lepszy od obecnego ale nie jest z PiS - landi i nie miał szans. Jarek by tego nie zaakceptował. Potrzebne jest nowe ugrupowanie skupiające ludzi kochających Polskę i dbających o jej korzenie i pozycję. Jestem za takim ugrupowaniem, gdyż z wielu względów nie przystąpie do pisu, podobnie jak wielu Polaków. którzy nie chcą być manipulowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyglądam się tej fotce. Ci wszyscy trzej na podeście nie dorównują Piotrowskiemu nie tylko wzrostem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każda msza to będzie nic innego jak wiec wyborczy. Oprócz modlitwy za Papieża, kler itd. będzie się trzeba jeszcze modlić za prezesa partii. Czas najwyższy rozstać się z Kościołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malutki na zdjęciu wygląda jak rakieta startująca w kosmos :) Ciekawe czy coś tam z tyłu nie poszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesorek ma dobry bajer sytuacyjny, mistrz socjotechniki, wizerunkowo nieskazitelny; ma mnóstwo nasladowców szczególnie w zasciankowym janowie; w sumie jest oki, ale za bardzo lata do torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ozdobą każdego męższczyzny jest jego żona (p. podobnie obok p. Piotrowskiego). Moż Ci panowie obok pochwaliliby się swoimi żonami, jeżeli je posiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWDZAM: [b][b]гетман [/b]z ZSL[/b] I JEGO EUROPARLEMENTARNE OSIAGNIĘCIA dla LUBELSZCZYZNY  = 0 (słownie ZERO)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdzielnosc państwa od kościoła jak na dłoni. A jeszcze sama Pani Masłowska nazywa go ojcem dyrektorem. Niech mi ktoś pokaże w hierarchii kościoła katolickiego funkcje dyrektora. Blazenada
 powiedz to tym od CHANUKI W SEJMIE ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahahaaaa..."Prawdziwa Europa" w wydaniu tych żałosnych pisuarów??? Co za kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TROLLE HETMANIKA JAK WIDAĆ SĄ W REDAKCJI NA SŁUZBIE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się wtrącasz kacapie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "prawo " od PiS nie ma prawa być partii. Dzierżawcy monopolu na załgany patriotyzm nie ustąpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja, jak pis odetnie się od Rydzyka, zagłosuję na Nich po raz pierwszy w życiu. Alternatywy nie ma żdanej więc przez ostatnie lata głosuję na opozycję nie dlatego, że ich popieram, ale dlatego że nie mogę patrzeć na Toruńską frakcję rządzącą Warszawą. I wiem że wiele osób też tak myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy TARGOWICKI hetmanik od cara z kremla obkleił już wyborczymi plakatami caly Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- 8 TYSIECY EUR brutto MIESIECZNIE + DODATKI + ODPRAWA - GIETMAN ZSL0WSKI TO MA KLAWO ZA KAPOWANIE NA POLSKE  W BRUKSELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...