Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają castingi do Miss Polski Lubelszczyzny

Utworzony przez Stefan z Czechowa, 30 stycznia 2014 r. o 14:46 Powrót do artykułu
dałbym  im w te bikini aż by pruknęły na biało.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkie na kolacje :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor KP niech się zapozna,że takiej nazwy propagować nie można. Mądrzy Polacy wyjaśnili i Lubelszczyznę do danego terenu zawęzili.   RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.   WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory Miss to kurwa na psy zeszły tak jak cała komisja która niepotrafi oceniać dziewczyn....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielki Kurwa Oszustwo oni szukają sobie frajerów... poco dziewczyny startują jak oni itak mają już powybierane swoje znajome.... To Jest Wielkie Pierdolone Oszustwo....Frajerów Szukają.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby wygrać wybory miss to trzeba mieć układy dobre-włape im dać to są takie wkrętacze ze hej....a panieneczki im głupie wierzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.