Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają protesty przed Ratuszem przeciwko zabudowie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 08:28 Powrót do artykułu
Brawo, ale szanse na to, że kukiełki przeciwstawią się patronowi ich pożałowania godnego klubiku dewelo-adoracji, oceniam jako znikome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TZW "Demokracja" zagrożona - sprawy sędziów w TSUE, a tymczasem gdzieś na rubieżach wschodnich UE, w Lublinie czołowy i prominentny POlityk PO pokazuje społeczeństwu jak szanuje demokrację (wynik demokratycznego refefendum lokalnego za ok 0,5 MLN PLN) i dba o zdrowe powietrze w mieście. Przy czym nie jest to tzw. wypadek przy pracy. Niedawno Prezydent Żuk zakazał tzw. Marszu Równości, co zresztą słusznie uchylił sąd. Czy KOD jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do tej Pani. W którym okolicznym bloku mieszka? Pozatym niech uszanuje wolę Prezydenta, który uzyskał ok. 60% głosów w I turze wyborów i ma mandat do podejmowania takich a nie innych decyzji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te protesty nic nie dadzą. Żuk już wielokrotnie pokazał, że ma mieszkańców Lublina w nosie. Zacznijcie w końcu zbierać podpisy za odwołaniem Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem przeciw zabudowy górek w ogólnie , nie wierze też w slogany typu przewietrzanie miasta. Ja jestem przeciwko polityce ratusza, polityce klękania na kolanach przed każdym kto ma kasę albo ma jakiś develo-biznes w tym mieście. Nikt nikogo za rękę nie złapał i nie złapie a mówienie o korupcji jest karalne. Każdy niech sobie sam wyciągnie wnioski i sam wyrobi opinie co się w tym mieście wyrabia . I górki są tylko przelaniem czary goryczy. Ja się nie zgadam na taką "demokrację" i chętnie przyjdę na protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkania tylko używane, bloki tylko w Głusku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do tej Pani. W którym okolicznym bloku mieszka? Pozatym niech uszanuje wolę Prezydenta, który uzyskał ok. 60% głosów w I turze wyborów i ma mandat do podejmowania takich a nie innych decyzji.
 To, uzyskał taki procent głosów, nie daje mu prawa do zamiany Lublina w prywatny folwark dewelopera. Po za tym, gdyby opozycja z PiS wystawiła bardziej sensownego kandydata, losy wyborów mogłyby potoczyc się całkiem inaczejm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do tej Pani. W którym okolicznym bloku mieszka? Pozatym niech uszanuje wolę Prezydenta, który uzyskał ok. 60% głosów w I turze wyborów i ma mandat do podejmowania takich a nie innych decyzji.
 60% głosów przy 50% frekwencji oznacza że 70% wyborców nie chce Krzysztofa  na prezydenta. No chyba że matematyka Pana Wojciecha , zastępcy prezydenta,  się jednak myli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze mieszkańców interesuje tylko możliwość korzystania z gorek teraz tego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren prywatny o co Ci ludzie walcza to chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańców nie interesuje górki i pokazali to nie idac na referendum a tych 2 krzykaczu dalej zaklina rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogieło tych ludzi to teren prywatny nie miasta po co te szopki. Wyborcza kiełbasa śmierdząca pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel idzie na ugode oddaje swoja wlasność 75 hektarów miastu pod park za darmo to mało?? Kto z nas by tak hojny był nikt a rzucajà kamieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk stoi na czele mafii developersko-ratuszowej w tym mieście. Poza tym jest nieudolny a miasto nie wykorzystuje swojego potencjału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel idzie na ugode oddaje swoja wlasność 75 hektarów miastu pod park za darmo to mało?? Kto z nas by tak hojny był nikt a rzucajà kamieniami
 Dewelotrolle są glupsze niż ustawa przewiduje. Ale to dobrze, piszcie dalej, trzeba zarobić na wakacje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem za koncepcją park + mieszkania, zawsze lepsze to niż to co teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk się zużył, jest już praktycznie emerytem, poza dogadzaniem dewelopiarzom w Lublinie się nic pozytywnego nie dzieje, gorzej, coraz mniej studentów, mieszkańców masowo ubywa, LUBBLIN WYMIERA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Żuk. Zawsze przeciwko pisowcom i to mi się podoba. Za to Pana kocham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja widze CD politycznej hućpy na zamówienie piiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Jak nie przejdzie na Radzie to ustawa Lex Developer autorstwa Sobonia (PIS) czeka już na podorędziu. A pozwala ona budować nawet w miejscach przeznaczonych pod rezerwaty. I nawet dopuszczalne zaostrzanie jej parametrów czyli odległości do szkół do minimum 750 metrów w linii prostej nic nie da bo w tej odległości od istniejącego w planach rezerwatu na Górkach znajdują się aż dwie szkoły podstawowe nr 5 i nr 34, dwa publiczne przedszkola i żłobek i z 5 niepublicznych przedszkoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...