Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co ze ścieżką rowerową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze ścieżką rowerową?
A co ma być? Pójdzie dołem, jak pod Krochmalną. Czyżby szanowni rowerzyści nie chcieli się zniżyć do przejazdu dołem i domagali się przejazdu ze światłami, albo nawet pierwszeństwem dla rowerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś zauważył że drogowcy na wykonanie 750 m odcinka potrzebują ponad półtorej roku? W tym czasie można wykonać parę kilometrów autostrady, a nie 750 m drogi z mostem. Zakładając do tego, że nie dojdą "nieprzewidziane" komplikację. Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kolor mostu... Znowu wieśniacki COZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki boom inwestycyjny to efekt tego że miastem rządzi prawdziwy gospodarz a nie polityk pięknie Lublin idzie naprzód z kolejnymi inwestycjami oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TUNEL POD RACŁAWICKIMI !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2017 roku okaże się ,że utkniemy w korkach przy wjeździe na tą trasę od Głebokiej i przy skrzyżowaniu przy stadionie...inwestycja jest konieczna ale muszą być budowane bezkolizyjne skrzyżowania....u nas jedynie wzrasta liczba świateł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze dobrze tak trzymac , dobry prezydent w zestawieniu z dobrym posłem - Karpińskim i sukces jest ! Ci panowie mają moje glosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji pozbawienie szkoly muzycznej parkingu i boiska dziekujemy bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komu i ile poszlo do kieszeni. Bo w tym miejscu nie powinno wogole dojsc do budowy zadnej drogi, nie mowiac o autobusach i trolejbusach. Pierwsza proba OK. 10 lat Temù nie wypalila sad zakazal budowy. Nestety wymyslono inny spospb obejscia prawa budowlanego. GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem czemu ludzie nie protestowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...