Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła wymiana parkomatów w Lublinie. Będzie można płacić kartą, ale od 1 lipca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 r. o 19:39 Powrót do artykułu
Ile ta cała operacja będzie kosztowac podatnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oczywiście strefa zostanie rozszerzona o czym gazeta urzędu marszałkowskiego i miejskiego nie podkreśla ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wydawały reszty, tak nie będę. Złodziejskie wynalazki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wymyśli l ktoś zapłatę za kilkuminutowe spóźnie, np przy załatwianiu chioćby sprawy z urzędnikiem-niemotą.  W innych miastach wystarczy wykupić za ten okres bilet i odjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego właściciele lokali nie moga kupowac biletów na warunkach jakie maja mieszkancy?? niedość że placa regularnie haracz miastu to nie mogą liczyc na zadne ulgi w tym wzgledzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w okresie zimowym, mianowicie nieodśnieżony parking, czy też niewidoczne pasy rozgraniczeniowe, nie muszę płacić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Kieliszek Numer rejestracyjny do reklamacji ma się jak " kwiatek do kożucha" Takie działanie i zapisy są NIEZGODNE z prawem i w Sądach polegniecie. Pomyślcie jeszcze zanim coś zrobicie. Myślenie ma przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W iększa i droższa strefa to podziekowanie od zukak, ze wybraliscie go barany na drugą kadencję. Jestescie pożyteczni idioci to teraz bedziecie płacić więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna głupota trzeba od razu postawić prawidłowe parkomaty według mnie jest to bzdurne błędne marnotrawstwo przez od samego początku decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna głupota trzeba było od razu postawić prawidłowe parkomaty według mnie jest to bzdurne marnotrawstwo przez od samego początku błędne decyzje Zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tych głupich parkomatów (o ile strefa płatnego parkowania w ogóle musi istnieć) zatrudnili by kilkudziesięciu parkingowych " Panów Heńków". Ludzie mieli by pracę, niekorzystaliby z opieki społecznej, a przy wydatkach jakie marnuje miasto to byłby mały promil. Wszędzie tylko smarfony, iphony, mechanizacja a szary prosty człowiek ma zawsze w plecy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co? Ja zawsze płacę gotówką. Od razu po wypłacie wyjmuję całą pensję z bankomatu. Dzięki temu mam pełną kontrolę nad wydatkami i nie daję sie doic banksterom. Polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana parkomatów bardzo pięknie - ALE PO CO na bilecie numery rejestracyjne pojazdów ??? Czy taki zbiór numerów rejestracyjnych w firmie - TO NIE JEST BAZA DANYCH ??? Czy Firma ma POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA danych i inne wymagane dokumenty ??? Po co Firmie TAKI ZBIÓR DANYCH ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W iększa i droższa strefa to podziekowanie od zukak, ze wybraliscie go barany na drugą kadencję. Jestescie pożyteczni idioci to teraz bedziecie płacić więcej.
Pozyteczni idioci to wybrali dobrą zmianę a Zuk jest najlepszym prezydentem w historii tego miasta, czy sie to cebulom podoba czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafił, by zapłacić trzeba wbić numer rejestracyjny, tylko ze klawiatura zachowuje się jakby była nieaktywna i nie wiadomo ze muszę zatwierdzić, bubel, widziałem jak inni też odchodzili i nie płacili , gdyż inaczej nie przyjmuje monety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz mieszkańcy osiedli przyległych do strefy już nie będą mieli gdzie zaparkować. Już było ciężko na LSM (Mickiewicza, czy Piastowskie), to teraz będzie Mission Impossible. Parking akademicki teraz będzie na LSM. A było to jasne i przecież logiczne, że każdy zaparkuje na osiedlach obok i nie będzie płacił ale to władz kompletnie nie interesuje, niech się martwią mieszkańcy -> ważne, że teoretycznie wpływy będą do kasy miejskiej większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wszędzie w mieście powinno być płatne parkowanie. Na osiedlach też. Jak ktoś ma auto a nie ma prywatnego parkingu to niech buli. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się tłumaczenie, że nr rejestracyjny wpisuje się, żeby był dowód w trakcie reklamacji. A poza tym nie jest do dobrowolne, bo jak nie podasz nr to nie można dokonać opłaty. Moim zdaniem to niezgodne z prawem, bo nie mam wyjścia. Ja nie chcę podawać nr rejestracji, bo i tak jesteśmy wszędzie filmowani, podsłuchiwani i inwigilowani. Może jeszcze zacznijcie chipować ludzi, żeby kontrolować ich w każdym momencie życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...