Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeczniczka KUL odchodzi do Urzędu Marszałkowskiego

Utworzony przez jezu, 20 kwietnia 2011 r. o 11:29 Powrót do artykułu
no to mamy kosciol w urzedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie Pani gratuluję! Należy tylko podziwiać czelność Karwowskiego - złodzieja perfum, że staje do jakiegokolwiek konkursu w publicznym urzędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu napisał:
no to mamy kosciol w urzedzie
Nie wiem czy takich ludzi jak Ty ignorować czy po prostu napisać wprost - jesteś deb***em, bo i tak nie dotrze. Co ma Górka wspólnego z kościołem? To bardzo fajna babka i bardzo dobry pracownik, wygrała bo była lepsza, a zaraz zacznie się najeżdżanie bo z KUL. Ciekawe matole co ty skończyłeś. A Hałas od karnego też jest w porządku gość, nie można na niego złego słowa powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to kuźnia kadr PO. Może by tak lubelskie przestało dawać datki na utrzymalnię pokemonów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
KUL to kuźnia kadr PO. Może by tak lubelskie przestało dawać datki na utrzymalnię pokemonów?
Masz racje,wypalic to goracym zelazem.Donek przesiakl tym na wylot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Masz racje,wypalic to goracym zelazem.Donek przesiakl tym na wylot.
No jemu to akurat tatus duzo pomogl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluję panu Hałasowi i ciekawi mnie jak sprawdzi się w roli rzecznika KUL, bo, że wykładowcą jest COOL to jasne. Dzięki nim i ćwiczeniowcom połowa roku chciała zostać karnistami (nie mylić z kryminalistami ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś pięknego, straszny mamy dobrobyt w lublinie skoro spokojnie można blokować dwa etaty, na KULu urlopik bezpłatny więc zawsze jest furtka żeby wrócić na stare śmieci jak się kariera w marszałkowskim skończy jesienią.Jak ma być dobrze w tym zaściankowym i obstawionym politycznie lublinie.Dali by sobie wogóle spokój z ogłaszaniem tych lipnych "konkursów" na stanowiska w urzędach, bo szkoda tylko pieniędzy podatników na zamieszczanie ogłoszeń w Wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
KUL to kuźnia kadr PO. Może by tak lubelskie przestało dawać datki na utrzymalnię pokemonów? [/quote] "utrzymaniĘ"? Skoro KUL to "wylęgarnia kadr PO", podobnie jak UMCS i inne wyższe uczelnie, to gdzie wylęgarnia kadr PiS? W rynsztoku czy w zawodówce? A może w szkółce toruńskiej papci Rydzyka?
ania napisał:
Masz racje,wypalic to goracym zelazem.Donek przesiakl tym na wylot. [/quote] Hahaha - aniu, sobie wypal bo na mózg to za późno Polecam dodatkowo pisanie z polskim znakami - to żaden wstyd, dorwać się do komputera potrafisz ale poprawnie pisać już nie. [quote name='robert' timestamp='1303293320' post='467764'] No jemu to akurat tatus duzo pomogl.
Tak? Jakoś nic nie wiedziałem o tej pomocy Jak ją znajdziesz, to mnie o tym powiadom - to może z niej skorzystam [quote name='slawek' timestamp='1303296482' post='467788'] Coś pięknego, straszny mamy dobrobyt w lublinie skoro spokojnie można blokować dwa etaty, na KULu urlopik bezpłatny więc zawsze jest furtka żeby wrócić na stare śmieci jak się kariera w marszałkowskim skończy jesienią.Jak ma być dobrze w tym zaściankowym i obstawionym politycznie lublinie.Dali by sobie wogóle spokój z ogłaszaniem tych lipnych "konkursów" na stanowiska w urzędach, bo szkoda tylko pieniędzy podatników na zamieszczanie ogłoszeń w Wyborczej.
Czytaj ze zrozumieniem, jak ktoś jest na urlopie bezpłatnym to nie blokuje komuś etatu bo na jej miejsce weszła inna osoba (Hałas). A że czuje się związana z uczelnią to chciała w jakiś sposób na niej pozostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże kogo to obchodzi??? co za temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"utrzymaniĘ"? Skoro KUL to "wylęgarnia kadr PO", podobnie jak UMCS i inne wyższe uczelnie, to gdzie wylęgarnia kadr PiS? W rynsztoku czy w zawodówce? A może w szkółce toruńskiej papci Rydzyka? Hahaha - aniu, sobie wypal bo na mózg to za późno Polecam dodatkowo pisanie z polskim znakami - to żaden wstyd, dorwać się do komputera potrafisz ale poprawnie pisać już nie. Tak? Jakoś nic nie wiedziałem o tej pomocy Jak ją znajdziesz, to mnie o tym powiadom - to może z niej skorzystam O odezwal sie pierwszy PO-kemon na KUL-u,DONEK vel OBIEKTYWNY-GEBELS propagandy. Czytaj ze zrozumieniem, jak ktoś jest na urlopie bezpłatnym to nie blokuje komuś etatu bo na jej miejsce weszła inna osoba (Hałas). A że czuje się związana z uczelnią to chciała w jakiś sposób na niej pozostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mnie rozbawiłeś "Don" - "czuje się związana z uczelnią" Sam nie wierzysz w to co piszesz.Stary numer jak ktoś ma trochę pleców:)Ale cóż, wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tej szarej codzienności.Niestety pensje w sektorze prywatnym w naszym regionie praktycznie nie dają szans na przeżycie, więc miejscówki w urzędach na wagę złota( zarobki co prawda też nie szokują, ale przynajmniej na RORa regularnie wpływają)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"utrzymaniĘ"? Skoro KUL to "wylęgarnia kadr PO", podobnie jak UMCS i inne wyższe uczelnie, to gdzie wylęgarnia kadr PiS? W rynsztoku czy w zawodówce? A może w szkółce toruńskiej papci Rydzyka? Hahaha - aniu, sobie wypal bo na mózg to za późno Polecam dodatkowo pisanie z polskim znakami - to żaden wstyd, dorwać się do komputera potrafisz ale poprawnie pisać już nie. Tak? Jakoś nic nie wiedziałem o tej pomocy Jak ją znajdziesz, to mnie o tym powiadom - to może z niej skorzystam Czytaj ze zrozumieniem, jak ktoś jest na urlopie bezpłatnym to nie blokuje komuś etatu bo na jej miejsce weszła inna osoba (Hałas). A że czuje się związana z uczelnią to chciała w jakiś sposób na niej pozostać.
no to mnie rozbawiłeś "Don" - "czuje się związana z uczelnią" Sam nie wierzysz w to co piszesz.Stary numer jak ktoś ma trochę pleców:)Ale cóż, wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tej szarej codzienności.Niestety pensje w sektorze prywatnym w naszym regionie praktycznie nie dają szans na przeżycie, więc miejscówki w urzędach na wagę złota( zarobki co prawda też nie szokują, ale przynajmniej na RORa regularnie wpływają)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz szefowa biura prawnego powinna zatrudnić na kul jeszcze teściową i babcię. Cała rodzinka byłaby w komplecie. teraz pole intryg przeszło do urzędu marszałkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda intrygantka pierwszej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Polecam dodatkowo pisanie z polskim znakami - to żaden wstyd, dorwać się do komputera potrafisz ale poprawnie pisać już nie.
Jak ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia to używa w dyskusji takich właśnie zagrań jak to powyższe. Mamy tutaj proszę państwa typowy podręcznikowy przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Erudyta napisał:
Jak ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia to używa w dyskusji takich właśnie zagrań jak to powyższe. Mamy tutaj proszę państwa typowy podręcznikowy przykład.
Do ABW zamelduj CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pani Beato! Proszę nie patrzeć na pieniaczy z forum. Zazdrośni, to się pieklą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Erudyta napisał:
Jak ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia to używa w dyskusji takich właśnie zagrań jak to powyższe. Mamy tutaj proszę państwa typowy podręcznikowy przykład.
Gdybyś głąbie czytał dokładnie moje komentarze wiedziałbyś, że JA MAM "coś" do powiedzenia w wielu kwestiach w przeciwieństwie co do niektórych i nie odpowiadam ogólnikami jak Ty pieniaczu. A propo: Erudyta – człowiek posiadający szeroką wiedzę lub też wybitną znajomość wąskiego tematu; także człowiek gruntownie wykształcony. Słowo to pochodzi od łacińskiego ērudītus oznaczającego człowieka uczonego, wykształconego. Połączenie (’e-’ - brak) i (’rudis’ - nieokrzesanie, brak wiedzy, brak umiejętności) To żeś się tą wiedzą właśnie popisał, chamie bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst zawiera informacje nieprawdziwe; owszem w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego znalazło się 5 osób, które złożyły dokumenty, spełniając tym samym wymogi formalne. Nie wszystkie jednak osoby przyszły na rozmoowę kwalifikacyjną; nie było wśród nich red. Jeremiego Karwowskiego. Czy autor tekstu wie, co to tzw. rzetelność dziennikarska? Pani Górka nie mogła "pokonać" kogoś, kogo nie było.... Po drugie - zdumiewa fakt; pracownik administracyjny KUL, pani Górka, otrzymuje od ks. rektora urlop bezpłatny po to, by pracować w innym urzędzie...Blokada etatu, bo pani w tej chwili chce się dalej rozwijać, a cztery lata - jak PSL opuści Urząd Marszałkowski - wrócić na KUL. Zrozumiałbym, gdyby ta pani była pracownikiem naukowym.... Układy i kolesiostwo na katolickiej uczelni. Po trzecie - "nowy pan rzecznik", adiunkt- nadal prowadzi zajęcia ze studentami, konsultacje, a od czasu do czasu będzie "rzecznikował", a jako karnista postraszy dziennikarzy, kiedy trzeba. Bzdura jakaś kompletna... Każdy ma prawo pracować tam gdzie chce, ale kłamstwa o konkursie, układy i kolesiostwo na katolickiej uczelni trącą niesmakiem....Pragnę przypomnieć, że pracownikom KUL od dosyć dawno pensje wypłacane są z budżetu państwa, tj także z kieszeni podatników....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...