Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
widze ze pomimo uplywu lat moja osoba nadal cieszy sie duza popularnoscia cieszy mnie to bardzo. po tylu latach spedzonych w "kolorowej teczy" (w waszym jezyku oznacza wiezieniie lub jakos tak) zrozumialem, ze mozna byc szczesliwym, a przy tym milym i serdecznym. obecnie jestem na wolnosci razem z moim chlopcem Tadeuszkiem (kicius :*). nigdy nie zapomne tych pieknych chwil wsrod ku***ow Jeden z misiow nawet zrobil nam zdjecie, aby uwiecznic te chwile nadajac jej tytul "Konrad wsrod przyjaciol" No nic, troszeczke sie juz rozpisalem, a tutaj Tadek czeka aby dac mi klapsa :* Po za tym musze wypracowac nowy kolorwy garnitur na sylwcia P.s. nie wspominajcie mi o tamtej dziewczynie...ta straszna hetereseksualna (tfu!) historia to juz przeszlosc...jak mozna calowac sie z dziewczyna bedac uroczym chlopcem? ;/ to jest chore ;/ Pozdrawiam wszystkich polakow, Kondzik wasz "Kolorowy Mis"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega z nim siedzial, Konrad dał dupy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad dalej siedzi czy już nie? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
info dla wszystkich zainteresowanych losem konrada. nadal siedzi tylko jusz nie grypsuje, schowali go do wora bo costam odjebal pod cela, chcial pocalowac prawilnego ziomka czy cos. nie jestem jusz jego dziewczyna i nie interesuje mnie jego osoba bo ja z frajerami i cwelami sie nie zadaje tylko z pozadnymi gitami. ja nie chce miec z nim wiencej nic wspulnego, mam dzieci ale teraz przebywaja w bidulu bo mi ***y sad ograniczyl prawa rodzicielskie i chlopaka kturego kocham chociarz czasami lubi mi przy***ic w morde jak sie najebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwel.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad juz wyszedl, ostatnio go widzialem na trybunie "kamiennej" podczas meczu polonii. jak sedzia podyktowal rzut karny to wykrzykiwal "sedzia c***" xd a po meczu jak kibice przy kracie podbijali "piatke" z pilkarzami to kondzik domagal sie od pilkarzy bukakke xd  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondziorek kaczorek malutki ma rozporek xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi konrad do lekarza a lekarz mowi: o, hój! Hahaha.. hój xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...