Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucam wszystko i jadę na lotnisko. Lubelscy spotterzy w akcji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Mają czas i pieniądze to niech się chłopaki bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki aparat i obiektywy najlepsze za rozsądną cenę ??? Tamron , Sgma C 150-600 to dobre rozwiązanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajną pracę mają, jak mogą rzucić w dowolnym momencie i jechać na lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lotnisku 200-300 mm góra. 600 mm dobry do fotografowania ptaszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jadą na okęcie tam co raz nietypowy siada .Wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okęcie to też wiocha. Jak raz na 5 lat wyląduje jumbo albo a380 to sensacja na całą Polskę. :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio napisał:
na lotnisku 200-300 mm góra. 600 mm dobry do fotografowania ptaszków
Na pokazach lotniczych bardzo często brakowało mi czegoś ponad 400mm , na wystawę statyczna to i super szerokokątny może się przydać ale w locie chyba nigdy nie ustrzeliłem niczego na 200mm które byłoby dobre techniczne i nie trzeba by kadrować .Wiec moim zdaniem im więcej tym lepiej :) Reasumując najciekawsza ogniskowa to 300- 600mm + A do ptaszków to podobnie choć do czatowni to może być i 200mm pod APSC :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Milejowem przelatywaly dzisiaj maszyny powracające z pokazów w Zamościu. Nie zdążyłem przygotować aparatu. Piękny widok, na wysokości przelotowej tuż nad domem Extra 300, super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Lublina . Jak dojechać na górkę spoterską lub coś podobnego ? Chciałbym dziecku pokazać samolot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyleci Ił 62 z Korei Płn.lub DC10 to się ewentualnie Okęciem będzie można zainteresować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam Tamrona 200/2.8  i przy jego ostrości śmiało można kadrować. 600 mm ma swoje wymiary i wagę , co jest wadą raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbij na Google Maps i prawy klik: "Wskazówki dojazdu z tego / do tego miejsca".  Z każdego miejsca naokoło lotniska widać doskonale, tylko z godziną musisz trafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozazdroscic problemów, czekać na kawałek samolotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hobby dla przegrywów. Następny etap - tanie wino z kolesiami w bramie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
mam Tamrona 200/2.8  i przy jego ostrości śmiało można kadrować. 600 mm ma swoje wymiary i wagę , co jest wadą raczej
Chyba że przy pełnej klatce nowego Nikona :) Zawsze to z dużej matrycy można dobry efekt osiągnąć , co do wagi zgodzę się że prawie 2kg do miłych z pewnością nie należy no i oczywiście jeszcze doliczyć trzeba body . W jakim programie obrabiasz zdjęcia ? ponoc Photoshop i Lightroom są dobre ale do odszumiania i wyostrzania ponoć są programy które robią to zdecydowanie lepiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek Pawlak juz na lotnisku. Tropi darmowe siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
51.242454,22.712696 to najlepsze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujemy!!!!!!! Chcemy wolnych mediów.Nie będziemy Wam płacić za dostęp do artykułów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...