Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 z helikoptera (zdjęcia)

Utworzony przez stefan, 26 listopada 2013 r. o 18:52 Powrót do artykułu
dzisiaj firma Dragados układała podbudowę bitumiczną t.j. wtorek - 26.11.13 r w Świdniczku o temperaturze wynoszącej 1 C. W kontrakcie mają od 5 w górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 stopni to chyba tylko na ostatnią ścieralną a inne można kłaść chyba do -5 (aby spełniały normy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan, napisz oficjalną skargę do GDDKIA, oraz nie zapomnij napisać też do samego DRAGADOSU, nadzoru, a już najlepiej to przejdź się do prokuratury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście zgadzam się z autorem powyższych zdjęć, że ich opis jest zbędny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście zgadzam się z autorem powyższych zdjęć, że ich opis jest zbędny!
1-5 W. Felin 6 Trasa pomiędzy W. Felin a W. Mełgiewska 7 -wiadukt nad torami okolice W. Mełgiewska 8-10 słynna Estakada d. Bystrzycy 11 - Trasa pomiędzy W. Włodawa a W. Lubartów 12-14 W. Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze śmigłowca, ze śmigłowca szanowna redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ustawili ekrany akustyczne na polach? - patrz zdjęcie 6 i 7 okolie w. Mełgiewska przy lesie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekrany są,ale siatki odgradzającej las od drogi to już nie starczyło kasy ? Dzikie zwierzęta będą regularnie rozjeżdżane-gratuluje pomysłu na tanie polowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie siatka nie płacz, poczekaj aż zamontują ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...