Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są pieniądze na remonty zabytków w woj. lubelskim. Już wiadomo gdzie trafią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2017 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Są pieniądze na remont zabytków, a czy ktoś zainteresuje się res, tka zabytkowego cmentarza, który sąsiaduje z kopalnia Stefanów???? Stojące tam pomniki niszczeja i zarastaja, dlaczego, nikt się tym nie zainteresuje ani władze gminne ani kościelne, wszak wszyscy wiedzą że ten cmentarz a właściwie jego resztka tam istnieje??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wuj inwestować w Zamość i inne zadupia, nie lepiej te wszystkie pieniądze przeznaczyć na renowację lubelskich zabytków? Miejscowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle włażenie Ukraińcom w d..., ciekawe czy na Ukrainie tak samo dbają o rzymskokatolickie kościoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościoły powinny być utrzymywane przez wiernych i Kościół RK. Państwo powinno utrzymywać szkoły i szpitale. Świeckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwną urodę ma ten ksiądz ze zdjęcia. Okrągły kontur twarzy i lekko skośnie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako male dziecko chodzilam tam i sprzatalam juz wtedy byly to ruiny nie pamietam tylko czy to byl cmentarz niemiecki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłe wiadomości, wreszcie coś ambitniejszego niż pincet. Czekamy na efekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kościoły i cerkwie ....To już tylko budowle sakralne są zabytkami?....Pislam w czystej postaci.Ładowanie kasy klechom którzy i tak nie wiedzą już co z kasą robić.Ale jak wiadomo apetyt na pieniądze to mają nie ograniczony. Kościół nie powinien być w żaden sposób dotowany przez państwo!!!A jeśli już to państwo powinno dotować wszystkie religie i wyznania (również meczety,synagogi i inne świątynie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mogę tego doczytać - ale czy chodzi o program "infrastruktura i środowisko katabasów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiegnę od tematu, ale nawiążę do zamieszczonego zdjęcia księdza i zadam pytanie, dlaczego władze kościelne dozwalają księżom kościoła rzymsko-katolickiego noszenie zarostu, które upodabnia ich do ludzi innego wyznania? A może niech jeszcze zaczną nosić spiralki? Nie jestem broń Boże antysemitą, ale uważam, że księżom i w ogóle katolikom to nie przystoi. Chyba, że ktoś wyraźnie identyfikuje się z inną wiarą. Napadną na mnie niektórzy i będą przywoływać przykład Jezusa, ale przepraszam, dawniej nie było golarek. Ta moda, która ostatnio zapanowała na te nieogolone twarze i często niechlujny wygląd, nawet wśród polityków, księży i in. jest okropna, bo taki mężczyzna nie wygląda przyjaźnie, sympatycznie, tylko jak jakiś zbir lub włóczęga. Uważam, że wygląd człowieka definiuje to co mamy wewnątrz. Nasz papież wygląda sympatycznie, przyjemnie i księża wg mnie powinni go naśladować. Jednocześnie przepraszam tego księdza, że na podstawie jego zdjęcia ten temat został poruszony. Ale na pewno wierni pochwalą zgolenie zarostu. A księży proszę, aby jasno wyrażali swój sprzeciw przeciwko ludziom przychodzącym do kościoła w szortach, paniom z obnażonymi ramionami i głębokimi dekoltami (też w strojach ślubnych) i wyzywającym makijażem lub wyglądem. Takie ogłoszenia powinny wisieć w przedsionkach kościołów i nikt tego nie powinien krytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie muszę golić obok brody- tonsury :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do swojego radnego i go tematem zaintetesuj,albo sam się tym zajmij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest "wyzywający makijaż"? A zakonnicy katoliccy nie noszą bród? Brody noszą też grekokatolicy i prawosławni księża,dlaczego od razu z Żydami się broda kojarzy? A co do mody na brody-dobrze przycięta i zadbana wymaga więcej zachodu niż szybkie ogolenie zarostu. Nie każdy dobrze wygląda z brodą a ktoś inny lepiej wygląda wlaśnie z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znalazłem nawet jednego z obiektów, którego by można nazwać jako "infrastuktura i środowisko " czyżby ktoś miał zeza czy na tyle nas ogłupia i myśli, że jesteśmy jak ludzie pislamu ślepi na sygnał guru wykonać wszystko jak jakąś świętość ! To czysta bolszewia i pośmiewisko z "suwerena", który tak pilnie im potakuje ! Obrzydliwe ohydne okropne i nie pojęte !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie czepiaj się brody księdza, bo to wcale nie świadczy o jego niechlujnym wyglądzie, ale tylko i wyłącznie o twojej małości i głupocie. Każdy rozsądny dobrze wie, że nie szata czyni człowieka, ale ty wiesz lepiej, "że to wygląd człowieka definiuje to co mamy wewnątrz". Jeśli ty tak na poważnie, to się gościu ogarnij, najwyższy czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze na remonty zabytków trafią na remonty kościołów a przy okazji... Akademia Zamojska, coś tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.