Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
26 mln zł trafi do nieudacznych biznesmenów, którzy zatrudniają ludzi za mniej niż 10zł/h. To tylko w Polsce jest możliwe, takie patologie. Nie da się etat i normalna płaca za pracę? Kolesie wszędzi, wiem coś o tym: kończy się staż jednemu, bierze następnego czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z ludżmi którzy ukończyli 30 lat?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ludźmi po 40stce, który utracili pracę i od kilku lat pozostają bez, na utrzymaniu żony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi po 30-tce pytam się?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to start...rusza wyzysk bezrobotnych za marne grosze na stażach u prywaciarzy ale tez w urzędach. W tym drugim przypadku, o zgrozo, bez znajomosci sie nie obejdzie. Tak, tak, nawet na staż niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legalne niewolnictwo , stażysta za 800 zł wykorzystany do maksimum , np. w grudniu 210 godzin pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
##########Sranie w banie, a co i tak jak konkurs pod swoich zrobiony żeby w bipie ładnie wyglądało##########Stażyści tylko na staż za free i następni, a swoi na etat do emerytury*****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różycka-Górska ty juz lepiej nic nie mów bo uszy więdną od słuchania twoich bzdur. Wielki mi rzecznik prasowy z tej pani. My slałby kto że pani taka mądra i elokwentna. Różycka-Górska...smiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu q-rwa słynne szkolenia do us.rania ,znowu jesteśmy w czarnej dupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi ludzie tak to płaczecie, że nie ma pracy, a jak są różne formy wsparcia to też wam źle. Za marne grosze wyzysk bezrobotnych? Nie to najlepiej od razu zarabiać po kilka tysięcy złotych bez doświadczenia, albo siedzieć na zasiłku. Polski głupi naród! Do roboty nieroby, a nie zajmujecie się narzekaniem na UP a co najśmieszniejsze - są to tylko pośrednicy. Jak pracodawca nie chce pracowników to skąd UP ma brać oferty pracy? Wyczarować? Wszyscy najmądrzejsi najpierw się doinformujcie później krytykujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ludźmi po 40stce, który utracili pracę i od kilku lat pozostają bez, na utrzymaniu żony?
Może na przykład trzeba się było wziąć do roboty przez te wszystkie lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest pojebane. Wydoją kasę, zrobią durne szkolenia po odbyciu których jak kurwa pracy nie było, tak kurwa pracy nie budziet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenia są interesujące ale niestety bezużyteczne bo potem dostajesz staż w firmie kompletnie nie związanej z tematem. Maksymalnie cię wycisną a potem wymyśla absurdalny powód żeby nie dać Ci umowy. Potem biorą kolejnego stażystę a ty masz zmarnowane półtora roku. A jak wychodzisz z własną inicjatywą to nie ma pieniędzy ani chęci współpracy. Nie znam nikogo komu Urząd Pracy znalazłby pracę - więc po co w ogóle się rejestrować??? chyba tylko dla ubezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może na przykład trzeba się było wziąć do roboty przez te wszystkie lata?
  Do jakiej roboty? Na czarno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenia są interesujące ale niestety bezużyteczne bo potem dostajesz staż w firmie kompletnie nie związanej z tematem. Maksymalnie cię wycisną a potem wymyśla absurdalny powód żeby nie dać Ci umowy. Potem biorą kolejnego stażystę a ty masz zmarnowane półtora roku. A jak wychodzisz z własną inicjatywą to nie ma pieniędzy ani chęci współpracy. Nie znam nikogo komu Urząd Pracy znalazłby pracę - więc po co w ogóle się rejestrować??? chyba tylko dla ubezpieczenia.
Ja dzięki UP dostałam się na staż do bardzo fajnej firmy, a teraz zostałam zatrudniona na pół roku (choć pracodawca miał obowiązek zatrudnić mnie na 3 miesiące). Moja pensja nie jest minimalną krajową, mam dodatkowo comiesięczną premię, więc chyba jednak warto się rejestrować... Dodam jeszcze że pracuję w swoim wyuczonym zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi ludzie tak to płaczecie, że nie ma pracy, a jak są różne formy wsparcia to też wam źle. Za marne grosze wyzysk bezrobotnych? Nie to najlepiej od razu zarabiać po kilka tysięcy złotych bez doświadczenia, albo siedzieć na zasiłku. Polski głupi naród! Do roboty nieroby, a nie zajmujecie się narzekaniem na UP a co najśmieszniejsze - są to tylko pośrednicy. Jak pracodawca nie chce pracowników to skąd UP ma brać oferty pracy? Wyczarować? Wszyscy najmądrzejsi najpierw się doinformujcie później krytykujcie.
To pisalam ja kierowniczka z up.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest poje***e. Wydoją kasę, zrobią durne szkolenia po odbyciu których jak ku*** pracy nie było, tak ku*** pracy nie budziet....
Bo tak działa ten system !!! Dziwne ,że nigdy nie podaje się wyniku końcowego takich akcji !!! Ile np.osób prowadziło działalność dłużej niż rok ??? To byłaby ciekawa informacja ...;-)))!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...