Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zajebisty artykul...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja się pytam, grzecznie się pytam, bo jestem ciekawy, bardzo ciekawy, aż mnie zżera ciekawość, jakie są te wstępne wyniki?? Denny artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny znalezionego w Bystrzycy.Klikam i co, g... się dowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro piszecie w tytule-" Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny ......" a dalej w treści "Poniedziałkowa sekcja zwłok nie wyjaśniła....." to proszę o zastanowienie się po co takie sprzeczności pisać? "głośny" tytuł treści żadnej.Żenada panie redaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie dowiedziałem dużo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale musi mieć układy rudy ukrainiec,że najpierw piszecie o poszukiwaniach jego potem zarzuty za zbeszczeszczenie zwłok i lewe papiery a po tygoniu okazuje się że wychodzi na wolność czysty ,bez żadnego zarzutu.Ale ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...