Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są z Lublina, pokazują historię bez cenzury. Kim są twórcy popularnego kanału na YouTube?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2017 r. o 22:35 Powrót do artykułu
Pierwszy raz słyszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję poznania czynności zwanej mycie uszu. xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam ten kanał! Szkoda, że nie urodziłem się 15 lat później. Może pan Wojtek uczyłby mnie historii... O ile bardziej byłaby interesująca i wciągająca niż klepanie dat. Życzę ekipie i chcę kolejnych świetnych odcinków HBC :) Pozdro. A komentarze o treści "nie znam", "pierwszy raz słyszę" to wyraz ignorancji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, brawo ! Gratulacje ! Mnie jako Lubliniakowi cieszy i popiera serce dla takich działań !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest OK, macie Panowie potencjał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam, ale poznam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie - ogarnijcie wulgaryzmy, zainwestujcie w warsztat, support i narzędzia... macie spory target.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, ale przecież ich jest czterech... Dlaczego na zdjęciu jest tylko trzech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia z jajem bez napuszenia drętwoty łatwiejsza do zapamiętania Dużo nie znanych ze szkoły ciekawostek historycznych Super luzacki język Historia da się lubić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...