Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To chory bank a sąd jeszcze bardziej. To była pracownica banku, a poszkodowani klienci mieli umowę z bankiem a nie z tą pracownicą. Bank powinien wywiązać się ze swoich powinności w stosunku do poszkodowanych a następnie dochodzić swoich praw od pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BPH i PKO S.A. ?? Nie dziękuje. Zero honoru i dobrej woli oraz dbania o image.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mądry sędzia ? Sprawę karną wygrałem ,a sąd nie zwracał \na to uwagi na sprawie cywilnej i skonfiskował mi pieniądze. Ale deb***ny kraj .Jakby to zwykły człowiek był po stronie dłużnika to już dawno zabrany byłby majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalni Polacy nie maja kont w bankach, bo Tusk and Company zawłaszczył wszystko. ci zaś, co na zasadzie "ręka rękę myje" siedzą w tym samym bagnie niech teraz dochodzą swoich "racji" moje osiemset złotych na koncie nie jest godne połaszczenia się złodziejskiego systemy wykorzystującego naród. Zastanawiam się tylko po co oni to wszystko opisują? Chyba na zasadzie porównywalnej z przedwyborczymi sondami, gdzie PO zawsze ma więcej od PiS a i tak przegrywa wśród prawdziwych Polaków. Teraz chcą pokazać, ilu rodaków jest majętnych i w układzie z Płowcami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...