Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd łagodny dla lekarza. Będzie dalej pracował

Utworzony przez pomponik, 7 grudnia 2012 r. o 15:03 Powrót do artykułu
Jakie rządy takie sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż media informują o takich sprawach fomułując artykuły z nutką irytacji. Zboczenie zawodu lekarza zeszło na psy i na tym poziomie ci ludzie funkcjonują, postrzegają tylko świat przez pryzmat własnych korzyści, łapówek, a pacjent to jest numerek w jego karierze. Przyjdzie czas i na was łajdaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomponik napisał:
Jakie rządy takie sądy.
Teraz sądy są na telefon,przynajmniej ten gdański !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny morderca nadal lekarzem. Powodem smierci czlowieka był brak łapowki, sędziowie doskonale to rozumieją, bo wszystkie wydane wyroki od serca są za łapowki. Sędziowie wzieli konkretne pieniadze i mordrestwo lekarza uznali za brak uwagi! Można i tak. Ale gdyby ten los spotkał mojego syna, to ten lekarz nie stawał by przed sądem, to ja byłbym sądzony. On już by nie zył, w tym samym dniu co mój syn! Ale mamy ojców jakich mamy, dlatego mnozą się jak grzyby po deszczu lekarze mordercy! Zupelnie bezkarnie mordują biedaków, których ojców nie stać nie tylko na łapowkę, ale na wymierzenie sprwiedliwosci mordercy w kitlu. Takie jest zycie! W roku 1976 widziałem przez szybę- nie wolno było dzieci odwiedzać, siną buzię mojego 10 miesiecznego syna od wrzasku, i nie bylo na sali nikogo, kto by te dzieci uspakajał, poszedłem do dyrektora szpitala, powiedziałem jak się nazywam, że jestem ojcem 10 miesiecznego syna i oświadczyłem, jak moj sym umrze, pan go nie przezyje nawet o dobę, naprzod zobaczy pan, jak umierają jego własne dzieci. Zbaraniał, zapytał czy ja mu grozę?, nie, to nie groźba, to informacja. Byłem przez kilka dni pod oknami sali w której leżal moj syn, zawsze było w tej sali dwie siostry, dzieci nie płakały! Dziś po 37 latach, od tamtego zdarzenia, tak samo jak wtedy, wiem, że bez żalu bez wahania zabiłbym dyrektora szpitala i zabiłbym jego dzieci. Na 100% zrobiłbym to! Uwazam się za zwylego ojca, nie bohatera, za zwykłego ojca. Dziś takich nie ma, bo gdyby byli, nie byłoby morderców lekarzy! Nikt by ich nie sadził, byliby ukarani od ręki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny haniebny wyrok! Haniebne zachowanie lekarza, haniebne zachowanie sądu. Nie ma państwa, po prostu nie ma państwa. Taki wniosek płynie z tej smutnej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok i tego sędziego należy wprowadzić do podręczników szkolnych jako przykład, aby dzieci wiedzialy jak dalekie od sprawiedliwości są wyroki w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tu bardziej ie pasuje jak przysłowie: "ku***, ku***a, łba nie urwie"- albo: "Kruk, krukowi, oka nie wykole".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzia z własnymi problemami nie powinien pracować w zawodzie,Ś...liczny znany jest z łagodnych wyroków, bo rzadko trzeźwo na świat patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
sędzia z własnymi problemami nie powinien pracować w zawodzie,Ś...liczny znany jest z łagodnych wyroków, bo rzadko trzeźwo na świat patrzy.
Wszystkie sądy i sędziowie w Polsce są z tulejowane przez komunistów, nowe idzie ale bardzo powoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...