Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To się nazywa troska o polską gospodarke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Co w takiej sytuacji z akcjami ZTL??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa troska o polską gospodarke.
POskomuchów i POjebów , Tuskojebów wcale polska gospodarka nie interesuje,wręcz przeciwnie zależy im na  "rozłożeniu " do końca,tego co jeszcze istnieje w zamian za stołki i profity w Brukseli,tylko głupi i otumaniony przez nich naród tego nie widzi i odpowiednio na to nie reaguje. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ciekawe co ten Egen chce w tym miejscu wybudować :) Pożyjemy zobaczymy :) A D.Tusk do tego pewnie nigdy nic nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Co w takiej sytuacji z akcjami ZTL??
 
Mam pytanie. Co w takiej sytuacji z akcjami ZTL??
Zostaną na pamiatkę po dużej firmie, wspomnienie i ból, ból, ból,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To droga między firmą EGEN i firm MEGABAY?  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba je mocno trzymać w kieszeni i nie wolno się ich pozbywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może powiedzieć co na temat tego czy Dorota Witkowska  członek rady nadzorczej firmy EGEN, która złożyła wniosek o upadłość jest spokrewniona z dyrektorem Zakładów Tytoniowych Dariuszem Witkowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZ tego Tira-a z papierosami co to wyjechał z zakładu i zaginął, to już znaleźli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...