Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie mało jeszcze łaska -bezczelny.Ja bym takiego skubańca potraktował odpowiednio do winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy mu teraz bezzwłocznie dostarczyć do celi porządny powrozek, aby mógł odciążyć budżet państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pełnej miski łatwo o pyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Zabił z zimna krwią, woził zwłoki w bagażniku a potem wyrzucił na pole. Jaka tu może byc okolicznosc łagodząca?? Najwyższy wymiar kary i tyle. A ten się odwołuje i sąd na to przystaje. Porażka i brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka... porazka..... wyrazy wspolczucia dla rodziny zabitego. Czy tak samo by sedzia ulaskawil kogos kto skrzywdzil czlonka jego rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanetko nie czuj sie zbyt pewnie w Krasniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabił z zimną krwią i twierdzi że dostał za surowy wyrok???to normalnie scenariusz z jakiegoś tandetnego tasiemca.A sędziemu chyba brakuje klepki bo jak można złagodzić wyrok dla zwyrodnialca(bo człowiekiem go nazwać nie można)Dlaczego takie rzeczy dzieją się Z drugiej strony dlaczego ja i reszta społeczeństwa ma go utrzymywać,niech robi sam na utrzymanie i na nasze państwo.ehhh......pomylone to wszystko.Za głupoty bardziej ścigają "uczciwych ludzi" niż za morderstwo z zimną krwią.Aż człowieka krew zalewa jak coraz częściej czyta o wyrokach nieadekwatnych do winy.Kiedy to się zmieni???Chyba jak się wszyscy wybijemy nawzajem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy jasność: sąd jest od tego by bronić morderców uczciwych obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Sąd zbyt wysokim potencjałem nie dysponuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywloko nie strasz jej,zostaw dziewczyne, dosc widziala,bo ja cie postrasze bardziej skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd jest niezawisły!!! Jak ktoś oglądał film z ogłoszenia wyroku, to słyszał, że poprzednia kara nie była współmierna do popełnienia czynu. Ja nie bronię sprawcy, jemu należy się kara. Wyjdzie jako już stary człowiek i nie będzie nikomu zagrażał, a nawet nie będzie miał ochoty. Więzienie to nie bajka i miejsce gdzie uważacie, że jest tak codownie. Polecam reportaż Cejloskiego pt. Areszt Tylko ta cela o wiele za duża jak na polskie realia... pewnie na pokaz... Na wydanie wyroku istotnych jest wiele czynników i nikt z Was nie ma prawa osądzać, nie znać szczegółów sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...