Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Policjant molestował kobiety. Trzy lata więzienia

Utworzony przez ryszard, 1 marca 2011 r. o 14:21 Powrót do artykułu
policjant ! stróż prawa! i tylkooo 3 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i w kazdym takim przypadku powinien dostac podwojnie,wtedy jest wychowawczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 kobiety i trzy lata więzienia??? Toż to jest śmianie się prawu w oczy! Powinny być 4 lata - jeden rok za każdą zgwałconą pijaczynę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna zgwalcic prostytutke.ha.ha.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie ta sprawa, którą nikt nie chciał się zajmować, dopóki Janusz Palikot nie zrobił konferencji prasowej z użyciem sztucznego członka i pistoletu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierdlu szybko nadrobi, cztery razy to go zgwałcą w ciągu godziny... i tak codziennie aż się powiesi "biedaczek" z tego żalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Jak mozna zgwalcic prostytutke.ha.ha.ha
Czytaj chłopie ze zrozumieniem. Pisze kobiety-pijane ,ale kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak zboczuchy pchaja sie do pracy w policji, ten typ jest oblesny. Powinien wyższa kare dostac. Coraz wiecej patologii w tej policji ujawnia sie, a ile jeszcze jest ukrytej. Funkcjonariusz policji powinien sam przestrzegac prawo i tym samym byc wzorem, a tu wystarczy tylko wyjsc na miasto i widac czym sie zajmuja policjanci, wszystkim tylko nie praca. ale coz wymagac jak takich przyjmuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małorolny napisał:
Czytaj chłopie ze zrozumieniem. Pisze kobiety-pijane ,ale kobiety.
JASIU, JAKI TY TEPY JESTES. NIE ZROZUMIALES ALUZJI. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej dupci w celi na pewno dadzą satysfakcję. Wyrok jest śmieszny, co to ma być. Idziesz z lufką 3 lata, jestem największym kawałem huja jaki chodzi po ziemi też 3 lata. Mam nadzieję, że sadzowi też zgwałcą bliską osobę - taka karma, tylko 3 latka. Pamiętajmy ze taki gwałt powinien dostać 12 lat, ale jeśli był policjantem to 3??? gdzie logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandalicznie niski wyrok! ale na razie jest nieprawomocny, więc jeszcze szansa na podwyższenie - i oby tak sie stało!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JASIU, JAKI TY TEPY JESTES. NIE ZROZUMIALES ALUZJI. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.
Aluzju ja ponjał-aczkolwiek nie JASIO tępa strzało.Tylko taki zakuty łeb nic nie czai pisząc co mu do łepetyny przyjdzie w danej chwili.Głodny o chlebie-ale próbuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takiej dupci w celi na pewno dadzą satysfakcję. Wyrok jest śmieszny, co to ma być. Idziesz z lufką 3 lata, jestem największym kawałem huja jaki chodzi po ziemi też 3 lata. Mam nadzieję, że sadzowi też zgwałcą bliską osobę - taka karma, tylko 3 latka. Pamiętajmy ze taki gwałt powinien dostać 12 lat, ale jeśli był policjantem to 3??? gdzie logika.
To jest zacheta dla nastepnych,bedzie takie DYMANIE ze strach z domu wychodzic.Tylko dlaczego POLICJA I tylko POLICJA ma takie przywileje. A nasze sady sa oczywiscie bardzo sprawiedliwe i oczywiscie niezalezne.Ciekawe po czyim telefonie ten sad tak wymiekl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny były naje***e! Same sobie winne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem bardzo w temacie.Czy on to moze zrobil w radiowozie,[jezeli tak to jakiej marki],czy na tylnym siedzeniu,i czy byl wtedy na sygnale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gwałtu doszło w nocy z 26 na 27 lutego 2007 roku w komendzie przy ul. Północnej w Lublinie. Do izby zatrzymań przywieziono wtedy nietrzeźwą studentkę Akademii Medycznej. Funkcjonariusz miał dwukrotnie odbyć z nią stosunek płciowy. Policjanta pogrążyły m.in. wyniki badań DNA nasienia, które znaleziono na pościeli, w której spała studentka. To info z innego portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę ze świetlicy aresztu śledczego w lublinie. Policjant już jest osadzony i dostał etat darmowej prostytutki pod celą Ludzie z całego oddziału śledczego stoją w kolejce na zapodanie policjantowi faji Dziękujemy organom ścigania za udostępnienie nam swojego kolegi i czekamy na kolejnych mundurowych którym tak się podoba władza na wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do gwałtu doszło w nocy z 26 na 27 lutego 2007 roku w komendzie przy ul. Północnej w Lublinie. Do izby zatrzymań przywieziono wtedy nietrzeźwą studentkę Akademii Medycznej. Funkcjonariusz miał dwukrotnie odbyć z nią stosunek płciowy. Policjanta pogrążyły m.in. wyniki badań DNA nasienia, które znaleziono na pościeli, w której spała studentka. To info z innego portalu.
SWINTUCHY,juz nigdy nie dam sie zatrzymac zadnemu policjantowi[lepiej uciekac i dac sie zastszelic niz zchanbic] a tym bardziej zawlec na komisariat.Dymac ta nasza policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszę ze świetlicy aresztu śledczego w lublinie. Policjant już jest osadzony i dostał etat darmowej prostytutki pod celą Ludzie z całego oddziału śledczego stoją w kolejce na zapodanie policjantowi faji Dziękujemy organom ścigania za udostępnienie nam swojego kolegi i czekamy na kolejnych mundurowych którym tak się podoba władza na wolności
Dajcie mu jeszcze raz ode mnie tak gleboko od serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowe bydle ,mam nadzieję że w wiezieniu docenia jego profesję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...