Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd rozpatrzy zażalenie na tymczasowy areszt Piotra Kowalczyka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2019 r. o 12:20 Powrót do artykułu
W jakim celu Kowalczyk wpłacił z żoną 50 tys zl na kampanię wyborczą Krzysztofa Żuka ? Z wdzięczności , o oczekiwanej wdzięczności , z miłości ?  Ten wątek jest dosyć ważny w tej sprawie.  Być może to była nielegalna prowokacja ale ukazująca patologię w mieście. I bez dowodów każdy widzi co się tu wyrabia.
   Mogę się mylić, ale wydaje mi się że w takim samym celu, w jakim na swoją partię środki wpłacał Tułajew oraz inni działacze PiS. Robienie sensacji z tego, że Kowalczyk razem z żoną wpłacili na kampanią Żuka to czysty absurd.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się mylić, ale wydaje mi się że w takim samym celu, w jakim na swoją partię środki wpłacał Tułajew oraz inni działacze PiS. Robienie sensacji z tego, że Kowalczyk razem z żoną wpłacili na kampanią Żuka to czysty absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobra" zmiana w zamojskim sądzie: lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,25506438,media-solidarne-z-tygodnikiem-zamojskim-w-sieci-ukazaly-sie.html
 Przecież obecna władza właśnie po to "reformuje" sądy - w majestacie prawa zamiatamy pod dywan afery ze swoim udziałem, cenzurujemy media i gnębimy opozycję przy pomozy służb. Białoruś w najczystszej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji należy zupełnie rozgraniczyć 2 sprawy. 1. to czy areszt i ta prowokacja jest z punktu widzenia prawa zasadna czy nie. 2. Sam fakt że Kowalczyk płaci na kampanię prezydenta a potem przechodzi do biznesu który polega na uzyskiwaniu decyzji administracyjnych od tego samego prezydenta, najlepszego kolegi zresztą. To jest moralnie niedopuszczalne i to jest zwykły konflikt interesów. To się dzieje w Lublinie już od kilku lat. Wygląda jak prywatny folwark , czy jest na to paragraf czy nie jest to nieistotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ratuszu mówi się, że jest pan "szarą eminencją". Dalej będzie pan doradzał prezydentowi w kluczowych kwestiach? Tak o mnie mówią moi zwolennicy i przeciwnicy w Ratuszu. Nie wiem czy mówi się to w sensie pozytywnym, czy negatywnym. Doradzam prezydentowi głównie w kwestii strategii politycznej. Znam mechanizmy rządzące miastem. Wiem "kto" i wiem "dlaczego". Zawsze staram się doradzić prezydentowi jak najlepiej, chociaż są sytuacje w których nie ma dobrego rozwiązania. Czasem trzeba minimalizować straty. Ale to nie jest tak, że prezydent zawsze słucha mojego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji należy zupełnie rozgraniczyć 2 sprawy.  1. to czy areszt i ta prowokacja  jest z punktu widzenia prawa zasadna czy nie. 2. Sam fakt że Kowalczyk płaci na kampanię prezydenta a potem przechodzi do biznesu który polega na uzyskiwaniu decyzji administracyjnych od tego samego prezydenta, najlepszego kolegi zresztą.  To jest moralnie niedopuszczalne i to jest zwykły konflikt interesów. To się dzieje w Lublinie już od kilku lat. Wygląda jak prywatny folwark , czy jest na to paragraf czy nie jest to nieistotne.
 To ile tych decyzji administracyjnych wydał Żuk(pomijam już zupełnie, że to nie Żuk osobiście wydaje zgody tylko szeregowi urzędnicy z konkretnych wydziałów urzędu miasta) firmie Kowalczyka? Możesz podać konkretnie? Opowiadasz jakieś bzdury i snujesz chore domysły, nie mając na nic żadnych dowodów. Zdania o tym, że "nieistotne czy jest na to paragraf czy nie ma", z litości przemilczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w kodeksie karnym będzie napisane że jak złodziej wyciągnie ci portfel z kieszeni ręką to jest przestępstwo , a sprytny złodziej wyciągnie go nogą to już jest OK ? Takie jest polskie prawo. Czy ten człowiek wyciągający portfel nogą jest złodziejem czy sprytnym biznesmenem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać Kowalczuka w TVN! Nagrać go do programu "Porycz się". Łzy tego krystalicznie czystego przedsiębiorcy o wysokich kwalifikacjach moralnych przekonają Wysoki Sąd i opinię publiczną. TVN to siła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre są te propagandowe bajeczki wymyślane przez opłaconych pisowskich trolli :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w kodeksie karnym będzie napisane że jak złodziej wyciągnie ci portfel z kieszeni ręką to jest przestępstwo , a sprytny  złodziej wyciągnie go nogą to już jest OK ? Takie jest polskie prawo. Czy ten człowiek wyciągający portfel nogą jest złodziejem czy sprytnym biznesmenem?
 Pokaż mi gdzie w polskim prawie masz napisane o tym, że wyciąganie portfela nogą jest OK? Uderzyłeś się w głowę że piszesz takie banialuki? To co nie jest zabronione, jest dozwolone i ta maksyma obowiązuje na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by chodziło o zwykłego zjadacza chleba to sprawa by się ciągnęła miesiącami a tu ***k z elity i już sąd bierze się do roboty natychmiast żeby swojego przydupasa bronić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisy agencji pr nie mają żadnego znaczenia. Liczy się wyłącznie zgromadzony materiał dowodowy, a to że tylko 2 z 4 założyło zażalenia to wiele może oznaczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Kowalczyk w ogóle z domu nie powinien wychodzić z racji tego, że zna się z prezydentem Żukiem? Albo od razu przeprowadzić się do innego miasta? Gorzej jak w każdym mieście kogoś zna. Wtedy to już pozostaje jedynie wyjazd zagranicę. Ludzie przestańcie pier$%R$%$%dolić kocopoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo, że PiS wykorzystuje służby do politycznej walki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprawa Leppera to dziś niewyjaśniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkleję to co napisałem pod poprzednim artykułem. Od co najmniej kilku wysoko postawionych działaczy PiS niejednokrotnie słyszałem, że Kowalczyk będzie miał "prze je bane" za to odejście z PiS i że w końcu go dorwą i zniszczą za to, że zdradził i zaczął współpracować ze znienawidzonym przez PiS Żukiem
 To proszę się zgłosić w charakterze świadka, a nie pisać anonimowo na forum... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczymy na ekspertyzę wybitnego prawnika, profesora BundeSS Kanzler z nadania BND, vel Chilijski Inwestor. Wspierał Słońce Ratusza i nie tylko.... ale na to jeszcze przyjdzie pora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent i rada miasta zostali  w tym mieści wybrani po to aby reprezentować interesy 350 tys mieszkańców a nie kilku swoich kolegów.  Byc może prawo na to pozwala ale mieszkańcy tez mają prawo wiedzieć co się dzieje w ratuszu i odpowiednio to ocenić w następnych wyborach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać go na Giertycha. Wszystko po to zeby sąd się przestrsszył znanego w Polsce Giertycha i wypuścił z paki ptaszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszusci wynajmuja domy i nie placa.w okolicach Lubartowa i Lublina pojawiaja sie dwaj Panowie Wieslaw B i Krzysztof S (cecha charakterystyczna obaj maja brody) ktorzy wyrazaja chęć najmu domu.Po uzgodnienieniu szczegółow wprowadzaja się .Panowie są miłośnikami zwierząt maja dwa psy czarnego labradora i owczarka alzackiego.Placa za miesiąc lub dwa po czym w nocy sie wyprowadzają .Ostatnio tak zalatwili wynajmującego z Kamionki gdzie nie uregulowali czynszu za 3 miesiące i oplaty licznikowe.Wyprowadzili sie i zapewne mieszkaja w nowo wynajętym domu .Panowie pochodza z Pomorza i jezdza Volkswagenem o numerach rej zaczynajacych sie litera P..W Lublinie prowadza dwa sklepy.Szukam osób ktore zostaly oszukane przez te osoby .Prosze o kontakt osoby pokrzywdzone UWAZAJCIE TO OSZUŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...