Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd wydał wyrok w sprawie dyscyplinarnego zwolnienia dyrektor COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2018 r. o 16:50 Powrót do artykułu
Wszyscy mamy prawo do obrony nawet ta kobieta . Ale za wygonienie na ulice pielęgniarki z banerami ośmieszającymi moje miasto to nigdy ci nie wybaczę królowo PA,PA,Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//1staroslawska_elzbieta_-_rozw._stos._pracy_01.04.2016.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
65 lat, na emeryturę z nią, niech młodzi pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zasady warto walczyć! Brawo Pani Mecenas !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wszystko warto walczyć. Brawo Pani Profesor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko kwestia następnych wyborów do samorządów, jesienią kolejna miotła w COZL, zbierajcie ziemniaki buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat : "wysokości równowartości jej trzymiesięcznych zarobków (37,5 tys. zł)" - też bym chciała TAK Zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mecenas Wrzołek, gratuluję, chociaż mnie ten wyrok nie dokońca daje "poczucia sprawiedliwości". Prosze przeczytać: "Zdaniem sądu odwoławczego, w pierwszej instancji nie rozpoznano istoty sprawy. Sąd rejonowy uznał, że prof. Starosławska prowadziła badania kliniczne na rzecz firmy Hoffmann-La Roche z siedzibą w Bazylei. Nie dopatrzył się natomiast jej prawnych relacji z Roche Polska, która wygrywała przetargi na dostawę leków do szpitalnej apteki. Zdaniem sądu odwoławczego, sąd pierwszej instancji nie próbował przesłuchać prof. Starosławskiej w charakterze strony i weryfikacji jej zeznań oraz oceny wszystkich dowodów. Zabrakło też merytorycznej oceny zarzutów wobec prof. Starosławskiej – podkreślono w uzasadnieniu.". Przeciez ten wyrok urąga sptawiedliwości w pewnym sensie (chociaż może jest i słuszny), gdyż prowadzi do przewlekłosci postępowania w rozmumieniu art. 45 KOnstytucji RP. Z uzasadnienia II inst. wynika, że Sad I instancji wadliwie ocenił stan faktyczny na skutek błędów w postępowaniu dowodowym . W poskim systemie prawa sąd II instancji powinien wykazac się odwagą, sam przeprowadzić własciwe postępowanie dowodowe i orzecz co do meritum!  Wyrok I instancji "nie naruszono prawa ale nie przywracam do pracy, bo chyba jednak Pani nie powinna tam pracowac" (takie wyroki zapadają z reguły w sądach pracy wtedy, gdy sędziowie intuicyjnie są pewni, że zwolnienie było słuszne, ale wadliwe formalnie, tzn. spaprane wypowiedzenie) , wyrok II instancji uchylający! Może ten proces powinien się toczyc poza Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne tylko ,że ta ustawa nie działa w stosunku do przekreta Żuka-prezydenta,a działa w stosunku do niższej grupy pracowników.I to ma byc równość wobec prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie! ... i zslowskie komuszki wyją :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zostań profesorem i nie skamlaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu  ma do tego prezydent miasta:???.Ogarnij sie albo zamilcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani niech ograniczy się do wykładania teorii na uczelni i uskuteczniania praktyki lekarskiej (o ile z tym tytułem zawodowym - prof. duma zezwala), z dala jednak od dyrektorowania. Za jej tzw. władzy i okolic dyr. administacyjny za nicnierobienie miał na czysto 20000 złotóweczek. Ta nowa fala dyrektorów to groteskowi, pretensjonalni karierowicze. Szpital przy al. Kraśnickiej jest zarządzany przez lekarza, który w temacie zarządczym jest obeznany od 35 lat. I tam jakoś ta wojewódzka placówka medyczna egzystuje. COZL odsłania mechanizm choroby na megalomanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w tym Szpitalu, pracownicy administracyjni (w tym sekretarze dyrekcji) zarabiali miesiecznej pensji podstawowej  (nie licząc premii) wiecej niz lekarze, ale i to nie było zasada , bo polityka płacowa była wielką (nie)wiadomoą - płace zróżnicowane na podobnych stanowiskach od lasa do Sasa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...