Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zdecydował w sprawie referendum dotyczącego górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
A kiedy pod sąd za zrywanie plakatów trafi dewelo-księżniczka?    tiny.pl/t7m9l
 Raczej nigdy. Jak widać Lublinem rządzi klika deweloperska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie referendalne nie informuje uczestników, że jego przedmiotem jest zgoda na podjęcie negocjacji „zmiana planu w zamian za park i teren”. Negocjacje nie dają gwarancji, że ich wynik będzie zgodny z warunkiem wymienionym w pytaniu, dlatego pytanie nie odzwierciedla stanu faktycznego sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas sądy znane są z obiektywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądy nawet pomylili żenada , ale juz niech to referendum bedzie i ludzie głosujcie za PARKIEM to jedna szansa na odzyskanie górek dla nas wszystkich lublinian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wypala się od jakiegoś czasu traw na Górkach Czechowskich tak jak to miało miejsce od kilkudziesięciu lat? Jedynie częściowo miejscami widać próby wypalania. Czyżby to miało związek z większym zainteresowaniem medialnym wokół tego terenu? Kiedyś wypalano całe Górki aż miło a teraz strach chodzić bo kilka razy wracając z popijaw na Górkach miałem kleszcza na ciele, całe szczęście nie zdążyły się wpić. Hajcowano kiedyś aż miło te krwiopijne bydlaki. Nawet rolnik, który uprawiał ziemię na poligonie wypalał ściernisko. Mam nadzieję że sprawa przycichnie i znowu powróci pożyteczna tradycja wypalania szkodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
  A co to jest ta srebrna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, wreszcie regularnie pojawiają się artykuły przy których pisie trolle z Nowogrodzkiej mogą wyrobić dzienne normy wpisów narzucone przez centralę. Dawać dawać trolle, płodzić kolejne komentarze bo prezes dniówki nie wypłaci. O czym pisać chyba wiecie? Dewelo-Lublin, dewelo-prezydent, dewelo-cwaniaki, Zunio, Detroi Wschodu, ubogacanie korporacji itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelny Sąd Administracyjny 20 września 2016 r. wydał ważny wyrok dla gmin i społeczności lokalnych. Uznał, że w sprawach planowania przestrzennego nie można przeprowadzać referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
A co to jest ta srebrna?
  ***s://oko.press/tasmy-kaczynskiego-szef-pis-mial-namawiac-do-wreczenia-lapowki-kronika-skorzynskiego-9-15-lutego-2019/ ***s://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tasmy-kaczynskiego-prezes-pis-naklanial-do-wreczenia-lapowki/9553kl7 ***s://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklanial-mnie-do-wreczenia-pieniedzy-6349641165285505a ***gazetaolsztynska.pl/567319,Ciag-dalszy-zamieszania-wokol-Jaroslawa-Kaczynskiego-Prezes-PiS-namawial-do-wreczenia-lapowki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualizacje i inne informacje dewelopera nie są załącznikiem do pytania referendalnego, ale  mieszkańcy mogą być wprowadzenie w błąd , że są. Tak działa nieuczciwa reklama, dlatego np. w reklamach bankowych dodaje się, że ogłoszenie nie stanowi oferty. Reklamy nie ukazują bloków, które TBV chce zbudować na 30 ha. Docelowe zagospodarowanie może wyglądać zupełnie inaczej niż przedstawia je dziś teraz deweloper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy powinni mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat tak dużego i ważnego tematu jakimi są górki. Niech wygra demokracja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
A co to jest ta srebrna?
 ***s://oko.press/tasmy-kaczynskiego-szef-pis-mial-namawiac-do-wreczenia-lapowki-kronika-skorzynskiego-9-15-lutego-2019/ ***s://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tasmy-kaczynskiego-prezes-pis-naklanial-do-wreczenia-lapowki/9553kl7 ***s://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklanial-mnie-do-wreczenia-pieniedzy-6349641165285505a ***gazetaolsztynska.pl/567319,Ciag-dalszy-zamieszania-wokol-Jaroslawa-Kaczynskiego-Prezes-PiS-namawial-do-wreczenia-lapowki.html
 I jak to ma związek z Górkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Props dla sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowane  referendum za publiczne pieniądze dotyczy zobowiązań dewelopera, który nie musi realizować jego postanowień . Uczestnikom referendum nie jest znana treść żadnej umowy zobowiązującej dewelopera do realizacji postanowień referendum. Urząd Miasta może jedynie zaproponować deweloperowi przegłosowane w referendum rozwiązanie, który przystąpi do negocjacji warunków jej realizacji. Deweloper może też wycofać się z wcześniejszych deklaracji medialnych np. ze względu na „dobro spółki”. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
A co to jest ta srebrna?
***s://oko.press/tasmy-kaczynskiego-szef-pis-mial-namawiac-do-wreczenia-lapowki-kronika-skorzynskiego-9-15-lutego-2019/ ***s://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tasmy-kaczynskiego-prezes-pis-naklanial-do-wreczenia-lapowki/9553kl7 ***s://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklanial-mnie-do-wreczenia-pieniedzy-6349641165285505a ***gazetaolsztynska.pl/567319,Ciag-dalszy-zamieszania-wokol-Jaroslawa-Kaczynskiego-Prezes-PiS-namawial-do-wreczenia-lapowki.html
I jak to ma związek z Górkami?
 Pojawiły się pogłoski, że PiS planuje na Górkach zbudować jedną z wież, dlatego też internetowe trolle z bojówki PiS są tak aktywne pod artykułami o górkach i produkują dziesiątki hejterskich wpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak pięknie ci deweloterroryści potrafią manipulować włączając w to politykę.Co do ch..ja ma do tego PIS czu Peło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam dewelotrolle partacze szukacie już nowej roboty? Jeszcze tylko kilka dni i do widzenia. Wpiszecie w swoje CV "doświadczenie" propagandowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...