Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zdecydował w sprawie referendum dotyczącego górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Po raz kolejny brawo niezawisły Sąd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A ja uważam, że koniec tego przedstawienia, kazdy niech się rozjedzie do domu! referendum jest niepotrzebne i bezprawne, co za róznica co ludzie chcą??? to jest prywatny teren. właściciel kupował teren wiedząć co tam moze na nim zrobić, bo plan MPZP jest dla tego terenu uchwalony od dawna. zatem wiedział w co się pakuje. Kupił i  niech sobie teraz buduje, to co jest zapisane w planie . nic nam do tego, a jemu do nas!!! jak powiemy że chcemy tam zoo i luna park to tez weźmie pod uwagę nase wymysły? NIE WOLNO mataczyć i kombinować przy MPZP nikomu, ani mnie-szarakowi, ani deweloperowi z grubym protfelem i znajomościami, na to są paragrafy!! także ta cała hucpa w którą miasto się organizuje - pokazuje jaką uczicwą mamy władzę - widać żę ewidentnie sprzja TBVnowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy do urn i głosujemy na park. Dość tego syfu na górkach z którego obecnie nie ma żadnego pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pamiętacie że ziemia jest w prywatnych rękach??? Jeśli zaglosujemy na tak mamy szansę na park!
a jak zagłosujemy na nie, to co? deweloper zrobinam na złośc i będzie zawsze syf? wg MPZP ma tam być park, dzioba o tym wie. nie moze tam nic innego zrobić. Będzie lezeć odłogiem?? to moze znajdą się prawnicy którzy znajdąsposób by go zmusić do zadbania o teren ogolnodostępny, obardzyć odpowiedzialnością za syf, podpalenia, które ewidentnie mu nie przeszkadzają
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum faworyzuje jednego właściciela. Jest to przykład nierównego traktowania. Tylko właściciel Górek Czechowskich otrzymał szansę promocji swoich planów biznesowych w ramach referendum za 500 tys. zł ze środków publicznych. Pozytywny wynik referendum postawi TBV w pozycji dominującej na rynku mieszkaniowym poprzez przekształcenie terenu zielonego na mieszkaniowy wbrew dotychczasowym zapisom planistycznym, co postawi Urząd Miasta w niejasnej roli biznesowego promotora jednej spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durnie zasypują sądy kretyńskimi skargami, ktoś powinien coś z tym zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
A co to jest ta srebrna?
***s://oko.press/tasmy-kaczynskiego-szef-pis-mial-namawiac-do-wreczenia-lapowki-kronika-skorzynskiego-9-15-lutego-2019/ ***s://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tasmy-kaczynskiego-prezes-pis-naklanial-do-wreczenia-lapowki/9553kl7 ***s://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklanial-mnie-do-wreczenia-pieniedzy-6349641165285505a ***gazetaolsztynska.pl/567319,Ciag-dalszy-zamieszania-wokol-Jaroslawa-Kaczynskiego-Prezes-PiS-namawial-do-wreczenia-lapowki.html
I jak to ma związek z Górkami?
Pojawiły się pogłoski, że PiS planuje na Górkach zbudować jedną z wież, dlatego też internetowe trolle z bojówki PiS są tak aktywne pod artykułami o górkach i produkują dziesiątki hejterskich wpisów.
 A ja słyszałam, że w Warszawie ma powstać kosmodrom i port morski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd ukarał za zawracanie szanownym sędziom tzw "gitary"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paru gości broni się przed tym aby ktoś postawił bloki na górkach,bo oni sami mieszkają na górkach i nie chcą mieć sąsiadów...latają po sądach.....żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie kolejnej galerii handlowej czy park????? ja wole park żeby dzieci mogły pobiegać a nie dusić się z rodzicami w kolejnej galerii i jeść fast foody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
 Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV kupiło działkę z określonym planem zagospodarowania - tereny zielone rekreacyjne z dopuszczoną określoną zabudową o czym doskonale wiedziało, a teraz mamią nas mieszkańców jaki to piękny park chcą oddać miastu za złotówkę....bo kto przy zdrowych zmysłach chciałby utrzymywać pielęgnować i płacić podatki od parku o powierzchni 75 hektarów /Park Saski ma 12ha, Park Ludowy 23ha/scedować na miasto - podatnika? Dodatkowo uzyskali pozytywny impuls od włodarzy miasta w postaci referendum w prywatnej sprawie za pieniądze podatników. Ludzie zacznijcie myśleć i liczyć!!! Materiały TBV mówią o 240.000 m2 powierzchni mieszkaniowej. Przy np cenie 5.000 zł za m2 daje to 1 miliard 200 milionów zł. Zysk developera to 30-40% czyli 400 mln zł. Zbudować park za 10 mln to jest drobiazg. Zostaje 390 mln zł. Za mieszkania ludzie zaczną płacić zanim powstaną fundamenty. Wniosek - nie trzeba brać kredytów i dzielić się kasą z bankiem. Jeśli powstaną lokale usługowe to trzeba je wybudować na własny koszt i odbierać sobie wkład w czynszu przez 20-25 lat. W przypadku bloków zwrot następuje na 2-3 latach. Czy w tej sytuacji nie warto zainwestować 2-3 mln w kampanię reklamową i armię troli przy już zadłużonych górkach na 25mln? Przy takich pieniądzach TBV nie zastanawia się nad przyszłością Lublina tylko namawia do głosowania na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie czas napisać prawdę, czyli co stanowi MPZP. To nie jest wiedza tajemna, tylko dostępna na stronie internetowej UM Lublin. Co zatem i gdzie można budować na Górkach? Od strony wschodniej Górek, czyli od ul. Koncertowej - w rejonie północnym obszar SR1 (tereny sportowo-rekreacyjne z możliwością realizacji obiektów kubaturowych) oraz SR2 (tereny sportowo-rekreacyjne z możliwością realizacji urządzeń sportowo-rekreacyjnych). U zbiegu ulic Ducha, Willowej i Poligonowej SR2 oraz SR1/U, gdzie U pod tereny usług handlu, rzemiosła, gastronomii z możliwością realizacji dużych obiektów handlowych typu domy towarowe, pasaże handlowe, koncentracja funkcji handlowo-usługowej. Powyżej przy ul. Poligonowej UC (tereny koncentracji usług z wykluczeniem supermarketów) oraz Ub (tereny usług komercyjnych bez możliwości realizacji dużych obiektów handlowych). I doszczegółowienie na UC, dopuszcza się łączenie funkcji usługowej z mieszkaniową, przy czym wielkość programu mieszkaniowego nie może przekraczać 30 % powierzchni użytkowej docelowego programu zagospodarowania. Tereny Ub przeznaczone są jedynie na usługi komercyjne bez możliwości mieszkaniówki. Tereny przeznaczone pod zabudowę, czyli SR1, SR2, Uc, Ub to razem 30 ha i stanowią swoiste wyspy przedzielone terenami ZP (zieleń publiczna – skwery, zieleńce, parki), ZR (rezerwat przyrody), a od strony ul. Północnej występuje obszar ZPL (teren parku leśnego). To jest bardzo dobry, dla miasta i mieszkańców, MPZP. Ideałem byłoby, gdyby nie było tych terenów oznaczonych U. Nie wiem dlaczego pan senator Stanisławek mija się z prawdą, bo na Górkach nie ma terenów AG, czyli terenów aktywności gospodarczej (działalność produkcyjno-wytwórcza i składowo-magazynowa taka jak: zaplecze techniczne budownictwa, bazy sprzętu i transportu, składy, magazyny, hurtownie). Nie jest to dobry MPZP dla dewelopera. Z tego, co może robić w ramach MPZP nie zarobi kokosów, z basenów, kortów, hal sportowych, biurowców, restauracji itp kasy nie wyciśnie. Duży dom towarowy też się już w Lublinie nie opłaca. Mogą zrobić trochę mieszkaniówki, ale jedynie w 30 % na UC. Dodatkowo TBV, zgodnie z MPZP, powinno już teraz dbać o tereny zielone – ochrona i pielęgnacja drzewostanu, zagospodarowanie terenu włącznie z ciągami spacerowymi, ławeczkami, sanitariatami, po ustanowieniu rezerwatu oznaczenie jego granic oraz ścieżek przyrodniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#takwreferendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...