Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Żuk złamał prawo. Wojewoda słusznie próbował go za to odsunąć od władzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2019 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Właśnie po to PiS przejął sądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę pisowskim sądom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz jest plama na wizerunku... A taki był piękny, amerykański:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PiS kpi z prawa. Ludzie partii obsadzają po kilka stołków państwowych firm. Jednocześnie w dwóch, trzech, a nawet pięciu radach nadzorczych państwowych firm zasiadają osoby związane z rządzącą partią. To niezgodne z prawem." źródło:  forsal.pl/artykuly/979096,ustawa-kominowa-sobie-a-pis-sobie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że wtedy go nie odwołali... nie narobiłby tej szkody co się stała dzisiaj w nocy.. wstyd mi że głosowałam na Pana...! powinien pan oddać kasę za referendum! nawet nie skomentował go, chamstwo w czystej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że w sądach zostali jedynie sędziowie bezwzględnie posłuszni obecnej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent do wymiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci 3ej w okularach jacyś tacy do siebie podobni, wyglądają na jedną rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla sędzi przepis prosty a dla wielu prawników nie do końca - mnóstwo jest opinii mówiących o tym, że przepis jest nieprecyzyjny i niejasny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie orzekł w piątek, przed uchwałą w sprawie Górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ŻUK..... została STONKA.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy to nie rodzaj zemsty za próbę wyłączenia z postępowania pani sędzi za stronniczość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy to referendum w sprawie odwołania Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziesiątki a może i setki PISiewiczów codziennie łamie prawo zasiadając w radach nadzorczych państwowych spółek i nikt z tym nic nie robi, no ale wiadomo Żuk nie ma legitymacji partyjnej Pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok na zamówienie Zbyszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A weźcie wy wszyscy pocałujcie Żuka w dupę!  Głosowałem, głosuję i razem z całą rodziną będą głosować nie niego. To za jego kadencji mogę wreszcie w kadym mieście w Polsce chodzić z podniesioną głową, a Lublin infrastrukturalnie przewyższa wiele miast zachodnich. Tam, gdzie rządzą pisowcy, to w tych miastach jest marazm, ciemnota i zacofanie.  Pisiory nie dorastają Żukowi do pięt, dletego tak ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie. Mamy prezydenta, na którym ciąży PRAWOMOCNY wyrok sądowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wolisz na jesgo miejscu,plebana tułajewa .Masz coś pod kopułą.Gdyby nie Żuk , chociaż mi z nim nie podrodze to dalej byśmy siedzieli w czarnej d.. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TERAZ CZAS UKARAĆ PYCHĘ I BUTĘ DEWELOPARSKĄ I ZBIERAĆ PODPISY ZA REFERENDUM O ODWOŁANIE ŻUKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po nim beton, wszędzie beton.... to już wolę tą lub tę ciemnotę. Ale zgodną z naturą. Niech sobie Świdnik zabetonuje, w końcu stamtąd przyszedł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...