Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sądny dzień dla busiarzy

Utworzony przez pasażer, 7 maja 2009 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Kilka razy po podróży busem (firmy nie podaję) cudem przeżyłem.Raz w rowie w Garwolinie,innym objazd przez Międzylesie po leśnych dróżkach i w efekcie... 2 godziny opóźnienia! Podróżując prywatnym samochodem kilka razy próbowałem "doczepić się" za busem,ale wolałem nie ryzykować prędkości.Innym razem wyjechałem z Warszawy o 13 w Lublinie o ..15.W sumie 170 km!!! I jeszcze jedno nie jestem pracownikiem PKP..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe lubię cieszyć się z cudzego nieszczęścia,ale tym razem brawo dla krokodyli z ITD.Najwyższy czas,aby ukrócić piracką jazdę w wykonaniu busiarzy. Proponuję zrobić taką akcję na trasie Lublin-Kraśnik ze szczególnym uwzględnieniem tabli rejestracyjnych rozpoczynających się od LKR.Kolejna łapanka przyda się na lubelskich taksiarzy ze słupka.To najgorsza grupa zawodowa każąca nazywać się kierowcami.To wstyd dla kierowców i dla całego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 mandatów, razem 3tys, czyli średnio z mandat 150zł od busa. To się busiarze ubawili. A Policja i ITD to chyba na paliwo na tą zmasowaną akcję nie zarobiła. Jak by jeden dostał 3tys, to by się może na drugi raz zastanowił, czy przekraczać, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy inspektorzy zapraszam na trasę Łęczna-Lublin Łęcz-Trans tam kierowcy łamią wszelkie przepisy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy inspektorzy zapraszam na trasę Łęczna-Lublin Łęcz-Trans tam kierowcy łamią wszelkie przepisy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto Was zmusza do jezdzenia busem???? jak sie komus nie podoba to pkp albo psk przez pulawy 6godzin jazdy. jezdze do wawki od kilku lat i busy sa ok a kierowcy jezdza z glowa i zawsze na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy ITD do Kraśnika, tylko tym razem pojazdami nieoznakowanymi, bo ostatnim razem, wieść się szybko rozniosła i połowa tych złomów nie wyjechała na trasę, a z tych co wyjechali spora część jechała jakimiś okrężnymi trasami, stan techniczny tego dziadostwa co po Kraśniku jeździ woła o pomstę, ładowność przekraczana notorycznie, prędkość, jest tu co robić panowie z ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP nie wyprzedza popieram poprzedniczkę PANIKARZE niech poczekają na budowę lotnisk w Swidniku Poszedł tam na bucie i niech latają Mizerota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś źle w busie to zachęcam do podróży PKP. Jedna podróż pociągiem sprawi, że wrócicie pod mur na Ruską i będziecie całować busy w reflektory z wdzięczności za to że złamały monopol PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że czasem busy jeżdżą brawurowo i nieostrożnie to fakt. Ale zamiast do kierowców busów, miejcie pretensje do ich pracodawców którzy każą im jeździć coraz szybciej i szybciej. Natomiast jeśli chodzi o mandaty za przekroczenie prędkości o 21km........ LUDZIE PRZECIEŻ NIKT NIE JEŹDZI PO MIEŚCIE 50km/h! Czy Policja i ITD naprawdę żyją w nieświadomości że wszyscy kierowcy zawsze jadą 50km/h? POlecam się przejechać po mieście z prędkością 50km/h i zobaczyć jak kierowcy będą was rozjeżdżać i pukać się w głowę na wasz widok.... Ach te polaczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bronicie busiarzy? A jak utnie nóżkę,rączkę.Zostanie tylko główka,języczek i ptaszek to pretensje do kierowcy bo za szybko jechał.Niestety nieszczęść z ich udziałem jest coraz więcej i trzeba im zapobiegać.Żaden przepis nie karze im się trzymać rozkładu.Naoglądali się filmów o supermenach i cwaniakują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca wożący pasażerów ma dbać o ich bezpieczeństwo, nie łamać przepisów i tyle, nie jedzie sam, nie wiezie kartofli! jak w tym kraju może być normalnie jak piętnowanie oszustów zaraz spotyka się z krytyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio miałam nie przyjemność wyprzedzac busa pewniej firmy kursujacej lublin-puławy i lublin wa-wa.Kierowca busa widzac ze wyprzedza go kobieta zjechał na przeciwległy pas(przekraczajac srodkowa linie) spychajac mnie na boczny pas przeciwnego ruchu-to jest nie do pomyślenia zeby z powodu jakis chorych ambicji stwarzac takie zagrożenie dla osób postronnych i pasażerów których sie wiezie!!!!Własciciel firmy został poinformowany o skandalicznym zachowaniu swojego kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKICH KONTROLI POWINNO BYC DUŻO WIĘCEJ. WYSTARCZY POPATRZEĆ JAK KIEROWCY BUSÓW NAGMINNIE ŁAMIĄ PRZEPISY WYMUSZAJĄĆ PIERWEŃSTWO NA AUTACH OSOBOWYCH MUSISZ USTĄPIĆCHOĆ CZASAMI NIE MASZ GDZIE.TAK DZIEJE SIĘ NIE TYLKO NA TRASACH Z LUBLINA DO WARSZAWY ALE NAWET Z TOMASZOWA DO ZAMOŚCIA. TAKI BUS NA ODCINKU OK 25 KM ŁAMIE KILKANAŚCIE RAZY PRZEPISY. DO TEGO DOŁĄCZJĄ TIRY JADĄCE JEDNYM KOŁEM PO LINII ŚRODKOWEJ JEZDNI. NIE RAZ STRACH SKRĘCIĆ W LEWO I ZBLIŻYĆ SIĘ DO ŚRODKA JEZDNI. GDY TAKI JEDZIE PO LINII SKRĘCAMY ZE ŚRODKA PASA.NAJSKUTECZNIEJSZA JEST POLICJA BIORĄCA UDZIAŁ W RUCHU DROGOWYM I NA BIERZĄCO REAGUJĄCA NA WYKROCZENIA.TO NIE PRAWDA ŻE ROZKŁADY NAPIĘTE. WSZĘDZIE MOŻNA DOJECHAĆ ZGODNIE Z PRZEISAMI,NAJWYŻEJ KILKA MINUT DŁUŻEJ. SZEROKOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Jak komuś źle w busie to zachęcam do podróży PKP. Jedna podróż pociągiem sprawi, że wrócicie pod mur na Ruską i będziecie całować busy w reflektory z wdzięczności za to że złamały monopol PKP.
Każdy kto ceni sobie komfort podróży (a nie zależy mu na czasie) wybierze PKP. W pociągu masz toaletę, możesz się przejść po korytarzu, otworzyć okno... Tymczasem jeśli w busie odczujesz potrzebę fizjologiczną to jesteś zdany na łaskę kierowcy, z doświadczenia wiem, że mało który się zatrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgusa napisał:
Ostatnio miałam nie przyjemność wyprzedzac busa pewniej firmy kursujacej lublin-puławy i lublin wa-wa.Kierowca busa widzac ze wyprzedza go kobieta zjechał na przeciwległy pas(przekraczajac srodkowa linie) spychajac mnie na boczny pas przeciwnego ruchu-to jest nie do pomyślenia zeby z powodu jakis chorych ambicji stwarzac takie zagrożenie dla osób postronnych i pasażerów których sie wiezie!!!!Własciciel firmy został poinformowany o skandalicznym zachowaniu swojego kierowcy
ojejku jaki niedobly pan zajechał ci dlogę... nie lozpłakałaś się chociaż? Wymyślacie niestworzone historie aż brzuch boli ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadko jeżdżę busami (po prostu się boję), zwykle samochodem osobowym, ale obserwując skandaliczne zachowanie kierowcy mniej więcej co 3 busa na trasie cieszę sie ze takie akcje czasami mają miejsce, chociaą niestety wątpię w jej długoterminowy skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio! Nikt Pana nie nazywa Pana dziennikarzyną! choć Pańskie pisarstwo jest typowym przykładem żenady i taniej sensacji, dlaczego więc kierowców nazywa Pan busiarzami?! trochę etyki sznowny Panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można mierzyć wszystkich jedną miarką. Jeżdżę od 7 lat Expres-busem na trasie Puławy -Kraków- Puławy co tydzień. Zapewniam, jest bezpiecznie, kulturalnie i miło.Polecam tą fiormę.Pasażer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...