Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salon Peugeota w Lublinie zlikwidowany. Na przegląd do Radomia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 13:41 Powrót do artykułu
To niestety kolejny w ostatnich tygodniach dealer, który zakończył działalność. Dla osób z branży to żadna niespodzianka. Niestety będzie jeszcze co najmniej dwóch lub kolejnych dealerów w Lublinie, którzy w najbliższym czasie stracą autoryzację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi redaktorze w Lublinie można serwisować Peugota na Lucyny Herc w filii radomskiego dealera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się takiej sytuacji. Jakoś obsługi w ostatnim czasie była poniżej krytyki. Na 31.10 umówiony byłem na zmianę opon w dwóch Peugeotach. Gdy podjechałem na umówioną godzinę okazało się, że salon w tym dniu był zamknięty bo zrobili sobie dzień wolny a nikt nie raczył mnie o tym powiadomić, choć wizytę u nich rezerwowałem w czwartek 27.10. Gdy już znaleźli termin na kolejny piątek to zmiana całych kół(bo przechowywałem u nich całe koła) trwała 1 h 20 minut :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jechać do Praska na Pancerniaków (budynek Instal) - to filia Praska z Radomia i profesjonalny serwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mi to info? W jelicie to mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obowiązkowy przegląd gwarancyjny" A od kiedy takowy trzeba robić w ASO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech następnych dilerów w Lublinie czeka to w grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze Peugeot Prasek na Pancerniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech następnych czyli kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jednym z powodów kupna nowego peugeota była bliskość serwisu " A po jakiego grzyba serwis jak samochód jest nowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno temu Panu Peugeot powinien podziękować za współpracę! Poziom obsługi i podejście do klienta było tam makabryczne!!!! Kilka razy chciałem kupić jakieś u nich auto ale że tak napiszę NIE DAŁO SIĘ...! Kupiłem Citroeny i jestem bardzo zadowolony! Serwis super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc dalej tym tropem ten Pan kupiłby najwiekszy szajs byle tylko serwis był blisko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nastepny bedzie SEAT z Warszawskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Pewnie nastepny bedzie SEAT z Warszawskiej?
Po SEATcie na Warszawsiej już kilka lat śladu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Producencji samochodów zarabiają krocie natomiast do tych co sprzedają są stawiane tylko warunki i wymagania ,a z tym idą nakłady finansowe tylko z kieszeni właścicieli salonów ,a nie producentów  i w tym wypadku likwidacja salonu peugeota w lublinie dobiegła końca no bo ile można funkcjonować na krawędzi bankroctwa przy tak niskich marżach handlowych myślę że to nie pierwsza taka decyzja właścicieli salonów samochodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
K...a jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
Nie przeklinaj, nie każdy kupuje stary złom. Jak się zepsuje, to również nie będzie problemu przejechać te 100 km. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super perspektywa. Jak się komuś samochód zepsuje i będą chcieli zostawić go na kilka dni to co wtedy? Z radomia busem czy aeroplanem?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kurwa jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
No i co z tego? to żeby wymienić olej i np świece mam pół dnia zmarnować na jazde, wole pojechać na zakupy albo mecz obejrzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuska myśl techniczna ma wiele do życzenia, poza tym na "francuzach"dużo się traci. Z każdym rokiem użytkowania cena auta leci na łeb na szyję. Proponuję "Das Auto" lub "Przewaga dzieki technice" -salon i serwis w Lublinie! Ceny tych aut nie rozpieszczają ale jakość posłuży na lata...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...