Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samobójca pochodził z Lubartowa (wideo)

Utworzony przez ważniak, 5 listopada 2008 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Pewnie doszedł do wniosku że już nie może dłużej żyć w Polsce, bo faktycznie to nie ma sensu. Dobrze zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w tym lublinie macie wesoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu ziemia miękką będzie jak to się zwykło mawiać w takich przypadkach ale myślę,że nie ładnie postąpił...sieknąć sobie w łeb przy ludziach,którzy być może z dzieciakami wcinali obiad ->to niegrzeczne i niekulturalne.Nie mógł załatwić tego w piwnicy albo w lesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że siedział tam z młodą kobietą i kłócili się. Wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos wie o kogo chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie nie wytrzymał psychicznie zycia w naszym kraju. Brawo solidarnośc, miało byc lepiej a jest gorzej, napewno więcej jest samobójstw teraz jak wcześniej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ta młoda kobieta czymś go zaraziła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący napisał:
Wiem, że siedział tam z młodą kobietą i kłócili się. Wszystko jasne.
Tak. Jasne. Dowiedział się pewnie, że ma Aids i nie chciał tego wlec do domu. Więc się zastrzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...