Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie chciał skończyć już ze sobą i w tym celu przedawkował leki ale nie skutecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdłuższa notatka prasowa jaką w życiu przeczytałem... a może to artykuł. Nie wiem już co powiedzieć. Tytuł dłuższy niż lid, a lid dłuższy niż artykuł . Profesional... revolution is comming :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napewno zrobił z dobrobytu jaki u nasz w kraju panuje, tj. brak pracy albo praca za 1200 zł, do tego weź i tu utrzymaj z tego rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjazne państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałabym i ja mieć odwagę rzygać się chce na to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalny "artykuł" profesjonalnej gazety jesteście denni zaglądam rzadko bo psujecie krew-jak politycy- oderwani od życia i problemów tej bidnej krainy mam 1 pytanie= ubrać dzieci kupić książki bilety miesięczne zrobić opłaty w szkole i za prąd gaz wodę a dalej z czego żyć nienawidzę was i polskibe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BĘDĘ NASTĘPNA JAK NIEDŁUGO NIE ZNAJDĘ PRACY......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tuska i tak to wszystko je*ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli wyskoczył z neurologii to się nie dziwię. najgorszy oddział jaki istnieje!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Work Service, ul. Królewska 3. Jest rekrutacja do działu biznesowego w Orange - więc nie ma co kończyć z życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...