Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód potrącił dziecko przy ul. Paganiniego

Utworzony przez POLO4563, 22 stycznia 2010 r. o 20:52 Powrót do artykułu
A co do licha 5-letnie dziecko robiło na ulicy samo o tej porze? Czy ja może nie do końca rozumiem ten artykuł ale nie widziałam wzmianki o żadnym opiekunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co o tej porze 5-letnie dziecko samo robi na ulicy bo jakoś wzmianki o opiekunie nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robiło dziecko 5-letnie samo na przejściu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie co ono tam samo robilo przeciez o 18 jest ciemno i moze wyskoczylo?Na tej ulicy stoi zawsze mnostwo samochodow i jest zla widocznosc ..tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe że była trzeźwa. Przecież tylko pijani mordercy zabijają i okaleczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I rodzice jeszcze nie siedzą u prokuratora w poczekalni? Co bez opieki,o tej godzinie,dziecko w wieku lat pięć robiło na ulicy?.Nigdzie nie jest powiedziane,że na przejście można wejść bez uprzedniego upewnienia się czy przejście będzie bezpieczne.Na przejściu pieszy jest tylko uprzywilijowany a kierowca zobowiązany do szczególnej ostrożności.Pytanie czy takie dziecko jest w stanie ocenić stan jezdni i możliwości kierującego?.Współczuję kierującej-sytuacja nie do pozazdroszcenia ,pomijając nawet skutki prawne.Nie wysilę się na współczucie rodzicom bo im się ono w mojej ocenie nie należy...Oby tylko malcowi nic groźnego się nie stało,bo to tylko nieświadome dziecko w posiadaniu nieodpowiedzialnych niby-dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła widoczność napewno nie pomogła. Jechałęm tamtędy po wypadku. I policjanta w odblaskowej kamizelce zobaczyłem chwile przed przejściem. Dajcie spokój kobiecie, która teaz musi to bardzo przeżywać. Każdy by przeżywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANTY czytajac twojego posta nie sądzę abys mial wiecej niz 15-17 lat, a juz na pewno nie znasz zasad ruchu drogowego. ja ciebie tez nie pozdrawiam trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM. POZDRAWIAM D_W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie". proponuje postudiowac mape lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.
czlowieku nie wszystkie sa takie kobiety!! a zreszta to nie jej wina tylko rodzicow gdzie wtedy byli.Maja za swoje nastepnym razem nie dopuszcza do takiej sytuaci i nie zycze tego nikomu.I ty sie stuknij w glowe jak wogóle ja masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie". proponuje postudiowac mape lublina.
A to niby czemu??? Ulice Paganiniego i Lipińskiego zbiegają się w dwóch miejscach - przy Północnej (obok Car Hi-Fi) i przy Smorawińskiego (obok sklepu Społem, Ryjka, piekarni i warzywniaka)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WALP napisał:
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM. POZDRAWIAM D_W
Hehe jasne, ciekawe w którym państwie za potracenie na przejsciu się idzie do więzienia? Zresztą, nie ma co porównywać przejśc dla pieszych w Polsce i w innych krajach bo kto był to widział jak to wygląda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.
Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4563 napisał:
Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.
Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.
Do twojej wiadomości nie znam kobiety nawet nie wiem w którym miejscu Lublina znajdują sie te ulice. A do Twojej wiadomości - gdyby wszyscy jeździli tak jak ja to życie było by piękne i wcale nie jeżdżę 100 mam prawo jazdy od ponad 10 lat zdane za pierwszym razem bez łapówek, nigdy w życiu jeszcze nie zapłaciłam żadnego mandatu i nie mieszkam w koziej wólce. A gdybyś się dobrze wczytał w to jak piszę to byś wiedział że jestem kobietą chamie i może byś trochę zmienił swoje słownictwo. Pisząc o bezmyślności pieszych miałam na myśli nie tylko przejścia dla nich tylko przechodzenie przez ulice gdzie popadnie. Z tego co piszesz widzę że to ty jesteś małym użytkownikiem dróg to że pieszy ma pierwszeństwo to prawda, ale nie zawsze kierowca ma możliwość zatrzymania sie nawet jeśli będzie jechał 40. Wiele razy byłam świadkiem kiedy ktoś przechodził na czerwonym świetle, 5 metrów od przejścia z komórka przy uchu i nawet nie zwracając specjalnie uwagi na samochód. Także nie osądzaj jazdy doświadczonego kierowcy. A ja nie tylko jeżdżę ale też i chodzę. Także daruj sobie i zanim kogoś zwyzywasz od różnych to się zastanów parę razy bo kulturą to ty nie świecisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...