Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straca kilkaset tysiecy, ktore w niedlugim czasie sobie "odpracuja", bo przeciez nasz wymiar sprawiedliwosci osadzi kary w zawieszeniu. Sam fakt, ze dwoch zlodziei ma jedynie dozor policyjny, mowi sam za siebie. Nie wiem, jak to w zasadzie funkcjonuje, poniewaz wszystko wydaje mi sie byc rodzajem loterii losowej. Zalezy od pogody, humoru prokuratora, czy dnia tygodnia....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo o który komis chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo o który komis chodzi?
Niestety chyba o każdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodzi o komis na Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Strach już tam cokolwiek kupować i oglądać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może chodzi o komis z Dolna 3 Maja bo tam właściciel komisu tez jest ,, święty ,,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co urzad miasta ma 30 dn na wydanie twardego dowodu rejestracyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co urzad miasta ma 30 dn na wydanie twardego dowodu rejestracyjnego
Po to by złupić delikwenta,który musi zapłacić za dwa dokumenty.Pozostaje jeszcze wiele pytań.Dlaczego muszę oddać za darmo tablice przy przerejestrowaniu,choć wcześniej ktoś za nie zapłacił.Dlaczego mam odkręcać tablice przy zakupie w tym samym mieście i nieść,by urzędnik,a nie ja przykleił jakieś znaczki.Spawdzanie ubezpieczenia przy wydawaniu twardego dowodu zakrawa na pilnowanie przez urzędników państwowych opłacanych za moje podatki interesów prywatnych firm ubezpieczeniowych,itd,itp.Przy wszystkich tych "zabezpieczeniach"kradną i legalizują samochody,a konsekwencje tego chorego systemu ponoszą kupujący.Wszystkie bazy pojazdów kradzionych,kombinowanych itp,są pilnie strzeżone przez ich posiadaczy,tak by nic nie można było sprawdzić.Dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Spòłdzielczości Pracy Jacek tam wstawiał samochody bo to niebył jego formalnie komis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to by złupić delikwenta,który musi zapłacić za dwa dokumenty.Pozostaje jeszcze wiele pytań.Dlaczego muszę oddać za darmo tablice przy przerejestrowaniu,choć wcześniej ktoś za nie zapłacił.Dlaczego mam odkręcać tablice przy zakupie w tym samym mieście i nieść,by urzędnik,a nie ja przykleił jakieś znaczki.Spawdzanie ubezpieczenia przy wydawaniu twardego dowodu zakrawa na pilnowanie przez urzędników państwowych opłacanych za moje podatki interesów prywatnych firm ubezpieczeniowych,itd,itp.Przy wszystkich tych "zabezpieczeniach"kradną i legalizują samochody,a konsekwencje tego chorego systemu ponoszą kupujący.Wszystkie bazy pojazdów kradzionych,kombinowanych itp,są pilnie strzeżone przez ich posiadaczy,tak by nic nie można było sprawdzić.Dziki kraj.
Dlatego tusk musi odejść,Polityka tych POjebów prowadzi do nikąd !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty redaktor! "sprzedawali skradzione za grranicą auta" czy sprzedawali auta skradzione za granicą? sprzedawali-co?-auta, jakie?-skradzione, gdzie?-za granicą. Uczyłeś sie czy tylko chodziłes do szkoły?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestesmy w szengen i urzedy moga sprawdzic numery vin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODZI O KOMIS CAR-GO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuję kontaktu z poszkodowanymi w tej sprawie. Sam jestem niestety jedną z osób, które kupiły auto u tych złodziei. Moj email to sperczak@me.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o Komis na Spółdzielczości Pracy. Taki plac z róznymi komisami w Lublinie, wyglądał bardziej jak giełda. A sam komis mial różne nazwy- Pawel Orzechowski, Fosab.pl, autohand
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(dominika) i pawełek heee wiecie co oni tam mieli okradali staruszki przebierając sie za psa lewe odznaki mieli broń palną jumane fury dragi i chcieli zajebać keksowi pozdrawiam keksio:) miło kocham moją mame czaisz ....... byłem tam z tym pawełkiem gande jarałem keksik zresztą jakie to ma znaczenie musiałem chroni mame!!! broń palna kurwy!!!!!!!!!!!! nawias!!!!!!!!! chcesz pogadać !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł dominik i taki łysy katy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź *** no idz ...... kruka pojebało z radości:d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjopata Nałęczów 120
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...