Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiedzcie mi czy i w jakim kraju istnieje miasto LUZ??? Jesli nie wierzycie odsyłam do linku http://www.dublinairport.com/gns/flight-information/live-arrivals.aspx Na tablicy odlotów/przylotów w Dublin airport zamiast nazwa Lublin widniueje LUZ?? Paranoja. Czy wynika to z czystej głupoty irlandczyków czy celowe działanie -wprowadzanie w błąd odlatujących????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.... no ale przynajmniej coś napisaliście, na KL jeszcze śpią
KL - a co to w ogóle jest... Kiedyś tak, ale dziś to żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
Chyba pilot do dup...y. Znowu 25-latek po szkole w Chełmie? Żyjemy w coraz ciekawszym świecie
No chyba jakiś tzw. "Chełmofon" i nie pomogły, że wszystkie pieniądze kierowano do Chełma, dobrze że ten Hetman z Lublina nastał - może ciutkę sprawiedliwiej będą dzielić, bo znowu "sprawiedliwie" wszystkie pieniądze szły by do Chełma na takich pilotów i bezsensowne inwestycje tego ok. 70-tysięcznego podgranicznego miasteczka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na stronie Ryanaira podają ,że wszystko odbyło się on time...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie holding nie był spowodowany nieudanym podejściem ponieważ samolot podchodził do lądowania więcej niż raz. Najprawdopodobniej problemem był brak swiateł PAPI na kierunku 25 czyli światla podejscia które w czasie podejscia z widocznością (ze względu na brak systemu ILS m.in własnie takie wykonuja piloci ladujący w Lublinie) informują pilota o pozycji samolotu względem ścieżki schodzenia( czy samolot jest za wysoko, za nisko czy idealnie na ścieżce).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze sie trole uaktywnily :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdury, tak jakby bez papi sie wylądować nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w d... byłeś, g.... widziałeś.
nie wiem czemu mnie obrażasz człowieku, zrobiłem ci coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
Ale bzdury, tak jakby bez papi sie wylądować nie dało.
Lecieli pod słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zamieszczający komentarze typu "po co mu światła przecież jasno jest" niech lepiej zajmą się czymś odpowiednim do własnego poziomu intelektualnego, np. czytaniem elementarza, słuchaniem "ona tańczy dla mnie" etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ern napisał:
nie wiem czemu mnie obrażasz człowieku, zrobiłem ci coś?
Którym słowem Cie obraziłem Panie obrażalski ?? " Podchodzil 1 raz!po co ludzie opowiadaja bzdety!?dla sensacji? " Zarzucasz innym że "opowiadają bzdety" a sam je opowiadasz. " Samolot wykonywał standardowe procedury po nieudanych dwóch podejściach - wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin" Rzecznik portu też opowiada bzdury dla sensacji ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jedna rzecz skoro to były problemy "lotniskowe" to oznaczało by że po półgodzinie by odleciał, a póki co nie poleciał ... czyli raczej problemy z samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desBarres napisał:
Ludzie zamieszczający komentarze typu "po co mu światła przecież jasno jest" niech lepiej zajmą się czymś odpowiednim do własnego poziomu intelektualnego, np. czytaniem elementarza, słuchaniem "ona tańczy dla mnie" etc.
i nie ma się co dziwić, że łykają poźniej teorie Antoniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie godzinę a pół. Miał wylądowac o 13.50 a wylądował o 14.20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tammm napisał:
ale jedna rzecz skoro to były problemy "lotniskowe" to oznaczało by że po półgodzinie by odleciał, a póki co nie poleciał ... czyli raczej problemy z samolotem
Jakie problemy z samolotem... Kilka postów kolega napisał prawdę. Jak nie macie pojęcja to nie piszcie idiotyzmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostali zdrazdzeni o świcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad lotniska napisał:
nie godzinę a pół. Miał wylądowac o 13.50 a wylądował o 14.20.
ale był grubo przed czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad lotniska napisał:
nie godzinę a pół. Miał wylądowac o 13.50 a wylądował o 14.20.
Zwróć uwagę o której godzinie samolot dotarł nad Swidnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego że pod słońce? Poziom głupoty zarówno w artykule jak i komentarzach jest powalajacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sensacja prawie jak Wrona Już nie macie o czym pisać w Nowy Rok ? !..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...