Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty nad Lublinem i Świdnikiem. Wasze zdjęcia

Utworzony przez k, 19 grudnia 2012 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Rozwaliło mnie szczególnie zdjęcie gdzie cala ulica pod płotem zastawiona samochodami i pełno ludzi, jakby conajmniej ufo miało lądować. A tu kilka samolotów i to tych małych i najbardziej popularnych. Wygląda to jakby pomoc humanitarna do krajów 3-go świata przyleciała. To pokazuje jaki jest wschód tego kraju i jak nam jeszcze daleko do cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała oferta! Zwłaszcza dla tych, którzy są lub będą zmuszeni do emigracji zarobkowej. Zawsze to sprawniej polecieć samolotem "za chlebem" zagranicę. A i milej, gdy samolotem przyleci się "z poniewierki" do najbliższych na parę dni (np. na Święta). Tymczasem prawdziwa recesja i kryzys nieuchronnie się zbliżają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej ulicy (zdjecie nr 10) to ma się rozumieć jest parking dla tego Waszego lotniska;) tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~k~ swiatowy czlowieku...zapewne Ty juz w lonie latales airbusem a na swiat przyleciales ufo. Nie wtracaj sie jak inni spedzaja czas, zajmij sie soba i nie oceniaj innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci dalej publikują moje zdjęcia , przypisując ich autorstwo komuś innemu. Pisałem meila że pomylili podpisy ale jak grochem o ścianę. Więcej fotek na pewno już im nie wyśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnassuly very napisał:
Na tej ulicy (zdjecie nr 10) to ma się rozumieć jest parking dla tego Waszego lotniska;) tak?
Tak . To jest nasz parking A pas startowy zamiatamy miotłą. A że region biedny to ludzi do odśnieżania z łapanek na mieście przywożą . Tak jest taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Rozwaliło mnie szczególnie zdjęcie gdzie cala ulica pod płotem zastawiona samochodami i pełno ludzi, jakby conajmniej ufo miało lądować. A tu kilka samolotów i to tych małych i najbardziej popularnych. Wygląda to jakby pomoc humanitarna do krajów 3-go świata przyleciała. To pokazuje jaki jest wschód tego kraju i jak nam jeszcze daleko do cywilizacji.
No a ty to jesteś obywatel świata latasz co tydzień na trasach międzykontynentalnych z pewnością . Szacun dla Ciebie gościu - ale dam Ci radę - puść kilka bąków bo się uniesiesz i sam zaczniesz lewitować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że samoloty z Lublina będą bez chemitrials. http://zatruteniebo.wordpress.com/ Zalecam zapoznanie się z prawdą dotyczącą większości lotów oraz sposobem rozpoznania czy samolot pozostawia naturalny warkocz smug.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MD napisał:
A ci dalej publikują moje zdjęcia , przypisując ich autorstwo komuś innemu. Pisałem meila że pomylili podpisy ale jak grochem o ścianę. Więcej fotek na pewno już im nie wyśle.
To był nasz oczywisty błąd i przeoczenie - poprawiamy. A obecnie mamy małe problemy techniczne - autorzy zdjęć mogą nie odpowiadać niektórym fotografiom. Ale niebawem będzie to naprawione. Przepraszamy!
Ostatnio edytowany 19 grudnia 2012 r. o 15:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Rozwaliło mnie szczególnie zdjęcie gdzie cala ulica pod płotem zastawiona samochodami i pełno ludzi, jakby conajmniej ufo miało lądować. A tu kilka samolotów i to tych małych i najbardziej popularnych. Wygląda to jakby pomoc humanitarna do krajów 3-go świata przyleciała. To pokazuje jaki jest wschód tego kraju i jak nam jeszcze daleko do cywilizacji.
A na zachodzie kraju w takiej Zielonej Górze, Lubinie, Gorzowie to samolotami do pracy dojeżdżją (dolatują) i jest to dla mieszkańców codzienność od wielu lat. Samoloty jak wszędzie ni duże ni małe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zielonej Górze to latają co najwyżej ptaki nad lotniskiem. Lublin przez pół miesiąca (grudnia) będzie miał więcej odprawionych pasażerów niż Zielona Góra przez cały 2012 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CD napisał:
W Zielonej Górze to latają co najwyżej ptaki nad lotniskiem. Lublin przez pół miesiąca (grudnia) będzie miał więcej odprawionych pasażerów niż Zielona Góra przez cały 2012 rok.
sądzisz , że po okresie świąteczno-noworocznym też będzie tak różowo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MD napisał:
A ci dalej publikują moje zdjęcia , przypisując ich autorstwo komuś innemu. Pisałem meila że pomylili podpisy ale jak grochem o ścianę. Więcej fotek na pewno już im nie wyśle.
to ma jakieś znaczenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni kosiba napisał:
to ma jakieś znaczenie ? [/quote] Dla czytelnika zasadniczo nie ale dla autora fotek już jak najbardziej:raz,że gdyby zdjęcia zostały wkorzystane w niewłaściwy sposób przez osoby (portale) nieuprawnione autor zdjęcia w jakiś sposób będzie mógł by udowodnić że jest to jego zdjęcie.Poza tym miłe jest zobaczyć swoje nazwisko pod swoim zdjęciem opublikowanym choćby na łamach takiego portalu internetowego... [quote name='Ivo' timestamp='1355927770' post='711526'] Mam nadzieje, że samoloty z Lublina będą bez chemitrials. http://zatruteniebo.wordpress.com/ Zalecam zapoznanie się z prawdą dotyczącą większości lotów oraz sposobem rozpoznania czy samolot pozostawia naturalny warkocz smug.
W to że koniec Świata nastąpi 21 grudnia i świętego Mikołaja też wierzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym się tu podniecać i kogo chwalić za co? Lublin płaci podatki i po prostu nam się to należało jak psu buda, nikt nam łaski wielkiej nie wyświadczył ze lotnisko powstało a i dzięki Bogu Komorowski nie "zaszczycił" nas swoją obecnością żeby sobie punktów ponabijać. A do tych widoków sie jeszcze przywyknie więc nie ma się czym podniecać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym oczekiwal na SOLIDNA promocje LUBLINA, ZAMOSCIA, KAZIMIERZA, NALECZOWA, KOZLOWKI .... mysle ze mozemy byc drugim krakowem spokojnie.I co najmniej 2gie tyle co mieszkancow lubelszczyzny wylatujacych, moze byc turystow. Ludziki z katowic, lodzi czy rzeszowa.. ci co sobie pokpiwaja zapewne mierza Lublin miara wlasnych szarych miast z klockami PRLowskimi.Z niczym wiecej jak tylko "niewolnikami" na wysylke do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie .tylko porównajcie ceny biletów z i do Lublina z warszawskimi czy modlińskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
sądzisz , że po okresie świąteczno-noworocznym też będzie tak różowo ?
Sądze,że będzie nawet lepiej. Lotnisko Lublin w Świdniku po pierwszym pełnym roku działalności (2013) powinno zbliżyć się w ilości odprawianych pasażerów do takich miast jak Bydgoszcz czy Szczecin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedzie wam do smiechu gdy trzeba bedzie od nierentownego lotniska doplacac z waszych podatkow. Nie trzeba ekonomisty z MBA zeby policzyc ile ludzi musi wyladowac na tym lotnisku zeby zarobilo na siebie. Tanie linie szukaja tanich rozwiazan a jesli skonczy sie burackie eldorado zarobkowe w Irlandi i GB to kto wtedy bedzie do Lublina latal? Ciocia wracajaca z Ameryki na stale zamieszkala w pod Bilgorajskiej wiosce czy Gienia i Stach lecacy po zakonczeniu kampanii buraczanej na wywczasy "all inclusive" do Egipta? To za mało. Na dzien dzisiejszy kilka samolotow tygodniowo czyl iwiekszosc dnia lotnisko stoi puste. Mozna wiec na pasie strartowym urządzic szkołe jazdy alb wyscigi i wtedy bedzie jakis zarobek, a moze zrobic mini rynek? Przynajmniej na nowe rogatywki dla wygladajacych niczym radziecKIE pioniery dlugonogich panienek z obslugi naziemnej. W temacie braku taxi na lotnisku proponuje zaczac uzywac auta prezesow bo jesli lotnisko nie ma ruchu to i prezesi nie powinni sie rozbijac bez celu nowymi autami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Lola z Frampola wam zrobili obwodnice za około 40 mil -pytam kiedy to się wzruci 2,Pamiętaj ze wielu mieszkanców zachodniej Polski Gd.PŃ ,Wrocek Krak.Katowice itad jak i studenci ,bedzie latało do Lublina ale potrzeba czasu.Powodzienia Lublinianie z wlkp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...