Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pomysł jest dobry , ale nie w lublinie. jestem rowerzystą, ale dziękuję za jazdę po zatłoczonych ulicach pełnych spalin. przy wzmożonej wymianie tlenowej , może to być szkodliwe dla organizmu. w miastach, gdzie ruch samochodowy jest ograniczony lub wyprowadzony z centrów, owszem to ma sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ubezpieczeniem i odpowiedzialnością? Przecież w Lublinie trzeba brać pod uwagęi to, że buractwo z Lubartowskiej zatrzyma mnie siłą i odbierze rower, żeby go potem opylić za dwie flaszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? Na swoim koncie ma odpowiednią ilość pieniędzy. Przykładając ją do czytnika przy rowerach, odczepia sobie jeden i może jeździć nim tak długo, na ile starczy mu pieniędzy.
a potem co? kij w szprychy? czy odciecie zapł... tzn łancucha? ciekawe jak niby sprawdza ile ktos ma pieniedzy jak bedzie na rowerze jezdzil i jak mu zabronia jak sie skonczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
a potem co? kij w szprychy? czy odciecie zapł... tzn łancucha? ciekawe jak niby sprawdza ile ktos ma pieniedzy jak bedzie na rowerze jezdzil i jak mu zabronia jak sie skonczy
Widać że jesteś z Lublina, tam takie nowinki technologiczne dotrą dopiero za 100 lat, a teraz podepnij swojego konika do wozu drabiniastego i jedź do centrum zbierać ziemniaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Widać że jesteś z Lublina, tam takie nowinki technologiczne dotrą dopiero za 100 lat, a teraz podepnij swojego konika do wozu drabiniastego i jedź do centrum zbierać ziemniaki....
juzek co sie opierd*** idz dalej gnoj rozrzucac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co z ubezpieczeniem i odpowiedzialnością? Przecież w Lublinie trzeba brać pod uwagęi to, że buractwo z Lubartowskiej zatrzyma mnie siłą i odbierze rower, żeby go potem opylić za dwie flaszki
sie czlowiek urodzil fujarą to i fujara bedzie przez cale zycie, nie umiesz o siebie zadbac to siedz w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
a potem co? kij w szprychy? czy odciecie zapł... tzn łancucha? ciekawe jak niby sprawdza ile ktos ma pieniedzy jak bedzie na rowerze jezdzil i jak mu zabronia jak sie skonczy
Widać że nie oglądałeś "Condemned". Zapinają na nodze obrożę z ładunkiem wybuchowym i jak nie zdążysz oddać rowerka, to wtedy bum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie... tylko czy są warunki ku temu żeby po Lublinie poruszać się rowerem.Jestem rowerzystką i jeżdżę po Lublinie, po chodniku, gdyż uważam, ze tak jest bezpieczniej. Po prostu boję się jeździć po ulicy. Może to sprzeczne z przepisami ale jadę powoli,ostrożnie. Jakie są moje spostrzeżenia? Otóż piesi poruszają się po chodniku dosłownie jak "święte krowy". A przecież na chodniku obowiązuje ruch prawostronny. Dlatego naprawdę muszę uważać wiedząc, że chodnik nie jest dla rowerzystów. A na dodatek słyszę - "Po chodniku się nie jeździ!". I jakie mam wyjście? Ciekawe, którędy będą się poruszać na wypożyczonych rowerach? Pozdrawiam wszystkich rowerzystów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
sie czlowiek urodzil fujarą to i fujara bedzie przez cale zycie, nie umiesz o siebie zadbac to siedz w domu
No i proszę jakiego mamy gieroja co z całą żulią z lubartowskiej radzi sobie jednym palcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i proszę jakiego mamy gieroja co z całą żulią z lubartowskiej radzi sobie jednym palcem
po prostu ktos kto potrafi o siebie zadbac, a nie jest taka furaja jak ty, pewnie kanapki ci wyjadali w szkole podstawowej, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
pomysł jest dobry , ale nie w lublinie. jestem rowerzystą, ale dziękuję za jazdę po zatłoczonych ulicach pełnych spalin. przy wzmożonej wymianie tlenowej , może to być szkodliwe dla organizmu. w miastach, gdzie ruch samochodowy jest ograniczony lub wyprowadzony z centrów, owszem to ma sens
Pomysł z wypożyczaniem rowerów sprawdził się za granicą min. w Dublinie . Jest to świetny pomysł tylko że tam są w miescie ściezki dla rowerzystów. Rower wypożycza sie za drobną oplatą na pół godziny i odstawia w dowolnym , wyznaczonym miejscu ale tylko w centrum miasta. Zakupy są wtedy przyjemnością bo mozna odciążyć nogi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...