Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid skontrolował zamknięte szkoły

Utworzony przez jadzia, 12 grudnia 2013 r. o 22:01 Powrót do artykułu
I jak zwykle odpowie woźna,pomoc kuchenna,kucharka,a napewno nikt z personelu wyrzszego. I to jest piękne w tym kraju meczyc naród pracujacy a chronic nierobów bo nieroby nic zlego nie zrobią bo nic nie robia. B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo naród wyrzszy jest od poprawiania "nirzszego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 45    poco ma poprawiać niech zrobu dobrze jak wie jak. A tak siedzi widzi że źle a potem karać i poprawiać śmierdzi mi to pustactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ANALfabeci pisze się WYŻSZY NIŻSZY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ANALfabeci pisze się WYŻSZY NIŻSZY !!!!
Ewidentnie widać,że 45 wie o co chodzi ,zastosował cudzysłów.Zapisał z przekąsem ale widze,że inni już tworzą historię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka chodzi od 1 klasy w SP1, dostałem telefon, żeby ją w środę zabrać ze szkoły. Później zgodnie z planem było zebranie z rodzicami na którym Dyrektor i 2 panie z sanepidu wyjaśniły o co chodzi. NIE SANEPID ZAMOKNĄŁ szkołę tylko dyrektor za zgodę prezydenta miasta. Do soboty nie będą znane powody zachorowań bo tyle czasu potrzeba na badania. W poniedziałek 16.12.2013 szkoła ma być normalnie otwarta.   A teraz ciekawostka. Pobliskie gimnazjum nr 21 na ulicy Długosza wyrzuciło ze szkoły w piątek (dziś) w trakcie trwania lekcji wszystkich uczniów którzy maja rodzeństwo w SP21. Ponadto uczniowie ci mają zakaz chodzenia do szkoły do 20.12.2013 NA JAKIEJ PODSTAWIE? miał też miejsce incydent gdzie nauczycielka na lekcji przesadziła tych uczni do ostatnich ławek i spryskała ich środkami czystości do mycia sanitariatów a dzieci zostały poinformowane, że choroba przenosi się przez dotyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem co jest przyczyną tej choroby w Metowie, w kiblu zawsze brak papieru mydla wiec jak myc rece? i tu prosze skupic uwage! Kiedy bylem malym chlopcem i cala klasa chodzilem wraz z wychowawca na sniadania wychowawca nagle znikal i co sie okazywalo siedzial w kuchni wraz z kucharkami i nad jedzeniem palil papierosy, kanapki ktore nam na brudnej tacy przynosil byly pszesiakniete dymem fuuuu...nie jadlem tego wiec caly dzien w szkole bylem glodny :cc. uczniow w tej szkole traktuje nie okropnie, jak wiadomo jest to szkola na wsi wiec wlasciwie chodzi tam jedna wielka rodzina,nauczycielki sw dzieci traktowaly jak swiete krowy! a te ktore nie byly sporewnione z nikim byly niczym! ! Raz wozna kazala mi myc podloge, mop byl brudny stary i smierdzial, litości, prosze! ja mysle ze tak po prostu dobrze im nie moglo byc cale zycie i ze wkoncu wyszlo na jaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem co jest przyczyną tej choroby w Metowie, w kiblu zawsze brak papieru mydla wiec jak myc rece? i tu prosze skupic uwage! Kiedy bylem malym chlopcem i cala klasa chodzilem wraz z wychowawca na sniadania wychowawca nagle znikal i co sie okazywalo siedzial w kuchni wraz z kucharkami i nad jedzeniem palil papierosy, kanapki ktore nam na brudnej tacy przynosil byly pszesiakniete dymem fuuuu...nie jadlem tego wiec caly dzien w szkole bylem glodny :cc. uczniow w tej szkole traktuje nie okropnie, jak wiadomo jest to szkola na wsi wiec wlasciwie chodzi tam jedna wielka rodzina,nauczycielki sw dzieci traktowaly jak swiete krowy! a te ktore nie byly sporewnione z nikim byly niczym! ! Raz wozna kazala mi myc podloge, mop byl brudny stary i smierdzial, litości, prosze! ja mysle ze tak po prostu dobrze im nie moglo byc cale zycie i ze wkoncu wyszlo na jaw!
Co Ty pieprzysz że tak jest do dzisiaj na kuchni, jak nie byłeś tam w środku to nie chrzań głupot, może paręnaście lat temu tak było ale nie teraz, wszystko jest tam sterylnie i czysto, kucharki dbają o to aby było smacznie i czysto!!!!!!! Moje dziecko też tam chodzi do szkoły i jestem bardzo zadowolona z personelu i Pani dyrektor jest wspaniałą kobietą.                     1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...